Volná místa

Hledáme pro práci na portálu AutoRoad.CZ  r e d a k t o r y, jenž se chtějí zviditelnit a prosadit psaním zpráv (článků) na nejrozsáheším auto-moto portálu českého a slovenského internetu.

Můžete se prosadit v těchto oblastech zpravodajství:

 - AUTO NOVINKY  (denní zprávy o nových automobilech)
 - FORMULE 1  (denní zprávy z prostředí Formule 1)
 - RALLY  (denní zprávy z prostředí české a světové rally)
 - MOTOCYKLY  (denní zprávy o motocyklech a motosportu)

Pracovní náplň:

Požadujeme:

  • dobrou jazykovou vybavenost a cit pro stylizaci textu
  • bezproblémovou orientaci v oblasti automobilismu, popř. autosportu
  • výtečnou znalost anglického jazyka
  • vlastní připojení k internetu
  • osobní iniciativu - volný čas
  • samostatnost, odpovědnost
  • komunikativnost a smysl pro tým

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve výborném kolektivu
  • redakční výhody

Své profesní životopisy zasílejte prosím na e-mailovou adresu naší redakce: redakce@autoroad.cz

Aktuálně

Valašská Rally (CZE)

Spokojenost i rozpaky u Samohýl Škoda Teamu po Valašce

Kohn, Filip

Filip Kohn v Maďarsku vítězný, nyní jej čeká Rally Croatia

Valašská rally - fotogalerie Kuby Machálka

Valaška láká do ValMezu už na sobotu

Březík, Adam - Krajča, Ondřej

Samohýl Škoda Team přezbrojil na Škodu Fabia RS Rally2

Rallysprint Halenkovice (CZE)

Rallysprint Halenkovice

Doporučujeme

Zprávy odjinud