nepřihlášený | přihlásit | zaregistrovat

Home Page


Rally fórum


Rubriky


Kalendáře


Fotografie


Portály


Služby




Doporučujeme




Ford vstupuje do šampionátu Jižní Afriky

Zveřejněno: 21.02.2010 11:18
Autor: Josef Janoušek
Rubrika: OSTATNí šAMPIONáTY
Komentářů: 0, buďte první!
Přečteno: 1664x
Zformátovat článek pro tisk
tip rallyzone:

Jeden z nejvýznamnějších hráčů šampionátu Jižní Afriky minulosti, automobilka Ford, se v tomto pro našince velmi vzdáleném šampionátu vrací na scénu.

Ford se v minulosti na africkém kontinentu proslavil především s legendárními Escorty. Tentokrát vstoupí na scénu s novou zbraní vyvinutou Wilsonovým M-Sportem, Fordem Fiesta S2000. Za volantem nové Fiesty s podporou  Konica Minolty Jižní Afrika, dovozce Fordu pro Jižní Afriku a stavební společnosti Basil Read Groupe, objeví dvojice Charl Wilken a Greg Godrich. Celý tým ponese název Basil Read/bizhub Ford Team.

Jacques Brent, více prezident Ford Jižní Afrika k tomu řekl: "Je naprosto úžasné vrátit se po deseti letech na místní rally scénu. Na spolupráci s Basil Read/bizhub Ford Teamem se těšíme,". "Z našich nových sponzorských aktivit jsme nadšeni," řekl Marius Heyns z Basil Read Groupe, jednoho ze sponzorů týmu. Také ředitel hlavního sponzora Konica Minolta Jižní Afrika je z pokračování spolupráce s posádkou Charl Wilken a Greg Godrich, která v minulosti přinesla mnoho výborných výsledků nadšen, stejně jako šéf samotného týmu Filip Wilken, který prohlásil: "Vznik Basil Read/bishup Ford Teamu je výsledkem naší tvrdé práce a s novou Fiestou S2000 máme příležitost ukázat jihoafrické veřejnosti velkolepou show,". 

Ford Fiesta S2000

"Pro mě a Grega je to fantastická příležitost být součástí takového profesionálního týmu. Na sezonu se strašně těším. Ale musíme být realističtí, před startem sezony se v novém autě moc nesvezeme, protože se k nám dostane pár dní před startem. Nicméně, jsem si jistý, že až dostaneme auto do ruky, tak budeme hodně rychlí a budeme útočit na celkové prvenství," řekl Charl Wilken.

foto: rallybuzz.com

SDÍLEJTE ČLÁNEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

DISKUZE

Ford vstupuje do šampionátu Jižní Afriky

Počet příspěvků: 0, Buďte první!

  RallyZone.CZ
member of AutoRoad.CZ

Copyright © 2007 - 2012
RallyZone.CZ - Novinky ze světa rally, WRC, IRC
  Odkazy:     Sportovní vozy - inzerce   Inzerce zdarma, bazary   Časopis Rally  


Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu serveru RallyZone.CZ je bez písemného souhlasu společnosti Active Solutions s.r.o. zakázáno.