Román RALLY ALL IN – poděkování autora za přízeň

Roman Ordelt, 6. prosince 2016, 12:21 Google+

Nebývalý zájem vzbudila autorská kniha Petra Poulíka s názvem RALLY ALL IN. Tento strhující román z prostředí české rally je po pár týdnech prodeje téměř vyprodaný.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Ostatní

Ostatní | foto: Petr Poulík

Sdílejte článek

V těchto dnech probíhá dotisk úspěšné knihy, která se dostane v nejkratším možném termínu opět na knižní pulty po celé České republice ještě před vánočními svátky. V současné době si můžete knihu předobjednat na webových stránkách nakladatelství Beletris, kde vyšla v polovině listopadu. „Poděkování patří všem, kteří si mou autorskou prvotinu zakoupili. Své knize jsem věřil, psal jsem o jedinečném prostředí, které důvěrně znám. To, že lidé jdou a koupí si knihu Petra Poulíka, jsem příjemně překvapen. Všem za to děkuji,“ řekl autor knihy.

Její vydání a cesta ke čtenářům a na pulty knihkupců se nerodila lehce. „Téměř dva roky jsem rozesílal text po českých nakladatelstvích a jednal o vydání knihy z prostředí rally. Z několika mě vyhodili, v jednom mně dali na cestu knihu Exekutor. S jistě dobře míněnou radou: rally tady nikoho nezajímá, pokud chcete psát, pište o těchto věcech. Až Mgr. Michael Klein, majitel a generální ředitel nakladatelství Beletris našel odvahu a šel do toho se mnou,“ pověděl Petr Poulík.

Fanoušci rally svým postojem dali zřetelně najevo, že o tento druh motoristické literatury je velký zájem. Po celém nákladu tisíci výtiscích se během pár dní rychle zaprášilo. „Věřím, že jsem prošlápl cestu dalším knižním projektům o rallysportu. Rally je pro mě odvaha a svoboda, vyrovnání se s tratí i realitou, být ten nejlepší možný za daných podmínek, na dané trati a na daném místě - to je život! Je to jeden z mála motoristických sportů, u kterého neusnete ani u televize, protože závodníky v autech musíte obdivovat! A neusnete ještě dlouho do noci, což rally odděluje od výkladní skříně motorsportu formule 1. Tam spíte i v pravé poledne po ujetí prvních pár kol,“ upřesnil Poulík.

RALLY ALL IN není jedinou knihou, která se objevila v těchto dnech z autorské tvorby Petra Poulíka na knižních pultech. Začátkem prosince vyšla novinka s názvem JAK CHOVAT ŽENU. „Téměř kriminální děj je zasazen do reálného světa italsko-českých obchodníků s automobily, v němž jde nejen o peníze, ale i o život. Do děje je zasazeno 33 úvah dospělého chlapa na téma ženy. Tuto knihu jsem konzultoval s panem Michalem Vieweghem. Je to čtení opravdu nejlépe jen pro muže,“ uvedl s úsměvem autor.

 

Google+ Vytisknout

Diskuze: Román RALLY ALL IN – poděkování autora za přízeň

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Bohemia (CZE)

Rally Bohemia letos s řadou novinek

Traiva RallyCup Kopřivnice - listopad

Pořádně našláplé MOGUL Dakar setkání už za měsíc

Rally Šumava (CZE)

V Klatovech vrcholí přípravy dubnových rallye

Valašská Rally (CZE)

Kowax Valašská rally živě na ČT Sport

Neuville dokázal získat jako třetí neseveřan vítězství ve Švédsku

Rally Sweden: Neuville získává vítězství a stává se tak třetím neseveřanem, který ve Švédsku vítězí

Latvala, Jari-Matti - Anttila, Miikka

Volkswagen přeci jen Polo WRC 2017 ukáže v továrních barvách. Jenom neví kdy...

reklama
reklama

Doporučujeme

GPD RallyCup Sosnová

GPD RallyCup v Sosnové - foto Jana Merty

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Volkswagen přeci jen Polo WRC 2017 ukáže v továrních barvách. Jenom neví kdy...

  2. V Klatovech vrcholí přípravy dubnových rallye

  3. 11. ročník želechovické besedy slibuje nabitou startovku!

  4. Generálním partnerem Rally Pačejov se stává společnost Invelt

  5. Kowax Valašská rally živě na ČT Sport

  6. Pořádně našláplé MOGUL Dakar setkání už za měsíc

reklama

Zprávy odjinud