nepřihlášený | přihlásit | zaregistrovat

Home Page


Rally fórum


Rubriky


Kalendáře


Fotografie


Portály


Služby




Doporučujeme




Václava Pecha na „Bohemce“ zastavila prasklá poloosa

Zveřejněno: 06.07.2011 01:03
Autor: Petr Eliáš
Rubrika: RALLY ČESKO
Komentářů: 0, buďte první!
Přečteno: 1063x
Zformátovat článek pro tisk
tip rallyzone:

S velkým očekáváním, jak bude fungovat a hlavně jak bude rychlé nově přestavěné Mitsubishi, se postavila na start letošní Rallye Bohemia posádka EuroOil teamu Václav Pech jun. a Petr Uhel.

„Jízdní vlastnosti se novým podvozkem zlepšily, auto je teď přesnější a  v zatáčkách ovladatelnější,“ komentoval vůz V. Pech.

Krátká divácká a jediná páteční rychlostní zkouška se tentokrát jela přímo v ulicích Mladé Boleslavi před zraků tisíců diváků, fanoušků a obyvatelstvem přeplněných domů. Pech s Uhlem zde zajeli čtvrtý nejlepší čas a pochvalovali si chování vozu. To ale nemohli tušit, že druhý den je hned po startu tato technika zradí.

„Těšil jsem se, že si s nově upraveným vozem hezky zazávodíme mezi speciály S2000 a získáme další body do našeho mistrovství. I když jsme mysleli, že při přípravě vozu jsme nemohli víc udělat praskla nám hned po startu druhé rychlostky přední poloosa. S takto poškozeným vozem bychom museli absolvovat celé tři rychlostní zkoušky, než bychom se dostali do našeho servisu. Časová ztráta by byla nedostižná a vůz bychom ještě víc poškodili,“ říká po odstoupení velice smutný Václav Pech.

Team nyní čeká nová příprava a náročné testování vozu, aby se vyloučila podobná závada na další velké soutěži, kterou bude Zlínská Barum Rallye.

SDÍLEJTE ČLÁNEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

DISKUZE

Václava Pecha na „Bohemce“ zastavila prasklá poloosa

Počet příspěvků: 0, Buďte první!

související články

22.05.2012 - Václav Pech jun. s MINI je připraven do Českého Krumlova
15.04.2012 - Rally Bohemia zveřejnila Rally Guide
21.03.2012 - Pecha s Mini čeká Valašská Rally
11.01.2012 - Sněhová premiéra Mini Coopera na Jänner Rallye
04.01.2012 - Václav Pech v Rakousku startuje s vozem Mini Cooper
02.12.2011 - Václav Pech se rozloučí se sezónou v Praze
23.11.2011 - Václav Pech druhý na Setkání mistrů
10.10.2011 - Pech si pochvaloval premiéru s Mini Cooper S2000
05.10.2011 - MINI VSTUPUJE NA ČESKOU RALLY SCÉNU
29.09.2011 - Václav Pech jun. stříbrný na Rallye Příbram

  RallyZone.CZ
member of AutoRoad.CZ

Copyright © 2007 - 2012
RallyZone.CZ - Novinky ze světa rally, WRC, IRC
  Odkazy:     Sportovní vozy - inzerce   Inzerce zdarma, bazary   Časopis Rally  


Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu serveru RallyZone.CZ je bez písemného souhlasu společnosti Active Solutions s.r.o. zakázáno.