Letošní sezona je jako noční můra, říká Kris Meeke
| Zveřejněno: | 09-08-2010 19:41 |
| Autor: | Josef Janoušek |
| Rubrika: | RALLY IRC |
| Komentářů: | 0, buďte první! |
| Přečteno: | 2276x |
![]() |
Zformátovat článek pro tisk |
Vítěz IRC z loňského roku, Kris Meeke, připustil, že obhajoba titulu se mu po výpadku na Madeiře (letošní pátý výpadek) velmi vzdálila a šance je již jen teoretická.
Britský pilot, pro kterého je letošní sezona jako noční můra, nedokončil víkendovou, velmi rychlou asfaltovou soutěž Rally Vinho de Madeira. Tentokrát ne vlastní chybou, "ale pro technickou závadu Peugeotu 207 S2000 z druhého místa v celkovém pořadí. "Šance na obhajobu je stále matematicky možná, ale musel bych zvítězit ve zbývajících čtyřech podnicích a to se zdá nepravděpodobné. Je to pro mě obrovské zklamání. Myslím, že jsem jel jednu ze svých nejlepších asfaltových soutěží, ale jen do té doby než se auto zastavilo," řekl Kris Meeke. "Nic nenapovídalo tomu, že máme nějaké potíže, nepřišlo žádné varování. Najednou se ozvala rána z motoru a bylo po nadějích," doplnil Meeke.
Napravit svou letošní bilanci bude moci Meeke již 27. – 29. srpna při Barum Czech rally Zlín.
Zakazuje se užívání vulgárních výrazů, hanlivých narážek s rasisitickým podtextem a porušování platných zákonů ČR. Redakce si vyhrazuje právo smazat takto závadné příspěvky.
- zakládání témat
- téměř neomezená délka příspěvku
- možnost hlasovat pro příspěvky
- avatar u vašeho jména
Zakazuje se užívání vulgárních výrazů, hanlivých narážek s rasisitickým podtextem a porušování platných zákonů ČR. Redakce si vyhrazuje právo smazat takto závadné příspěvky.
související články |
|---|
| 25.12.2011 - BMW se vyjádřilo k situaci Mini: Hodlají nasazovat 3 auta? |
| 23.12.2011 - Campana nahrazuje Meekeho, zatím pouze na Monte. Je to konec Meekea v týmu Mini? |
| 01.11.2011 - Meeke po Španělsku hodně naštvaný |
| 07.10.2011 - Kris Meeke: Prvně musím získat zkušenosti a ne havarovat |
| 18.08.2011 - Ogier přerušuje vítěznou šňůru Loeba |
| 05.08.2011 - Tlusťák se Škaloudem zamířili na Madeiru s cílem bodovat |
| 23.07.2011 - Čeho chce Mini na Rally Finland dosáhnout? |
| 25.06.2011 - Rali Vinho Madeira vypadává z kalendáře IRC |
| 08.06.2011 - Asfaltový debut Mini se blíží, převažuje optimismus |
| 01.06.2011 - Video: Kris Meeke testuje na asfaltu |








