Bouffier doufá v další podniky v IRC
| Zveřejněno: | 01-09-2010 20:30 |
| Autor: | iAdam |
| Rubrika: | RALLY IRC |
| Komentářů: | 0, buďte první! |
| Přečteno: | 983x |
![]() |
Zformátovat článek pro tisk |
Bryan Bouffier doufá, že jeho start s Peugeotem 207 S2000 minulý týden ve Zlíně nebyl pro letošní rok v šampionátu IRC posledním.
Až do předposledního testu držel ve Zlíně tento Francouz vedení s náskokem 7,2 s. Poslední dva testy se mu však nevyšli, jak by si představoval, a nakonec sklouzl po výletu mimo trať až na celkové desáté místo. I tak je však jeho bilance celkem pozitivní, protože v deseti erzetách zajel čas mezi prvními třemi a vyhrál v hodnocení mistrovstí Evropy.
Krásný výkon podal i na nedávné Bohemce, kde jako vyslanec Peugeotu džel na této prestižní soutěži krok s továrnímí škodovkami a s Hänninena a Valouškam jeli tak, že jim nestačil nikdo jiný.

"Byla to skutečně krásná bitva, ale výsledek není příliš dobrý. Pro příště doufám, že to dopadne lépe," hodnotí Bouffier Barumku. "Určitě jsem zklamaný, protože jsem mohl tu soutěž vyhrát. Neměli jsme štěstí, ale zajeli jsme hodně solidních časů a náš Peugeot pracoval bez chyb. To vše na tak náročné soutěži."
O tom, že Bouffier na špičku v IRC má, pochyb není. Avšak na to, zda se na nějaké soutěži IRC ještě letos ukážet, si budeme muset počkat. V neprospěch Francouze jednoznačně hovoří to, že titul mezi výrobci má již Škoda a Peugeot už další body tak nutně nepotřebuje.
Zakazuje se užívání vulgárních výrazů, hanlivých narážek s rasisitickým podtextem a porušování platných zákonů ČR. Redakce si vyhrazuje právo smazat takto závadné příspěvky.
- zakládání témat
- téměř neomezená délka příspěvku
- možnost hlasovat pro příspěvky
- avatar u vašeho jména
Zakazuje se užívání vulgárních výrazů, hanlivých narážek s rasisitickým podtextem a porušování platných zákonů ČR. Redakce si vyhrazuje právo smazat takto závadné příspěvky.
související články |
|---|
| 22.10.2011 - Bryan Bouffier titul IRC nezíská, Peugeot ho nenasadí! |
| 10.10.2011 - Bryan Bouffier na stupních vítězů |
| 07.10.2011 - V shakedownu nejrychleji Bouffier |
| 16.09.2011 - Patriku Rujbrovi vyšel závěr léta podle plánu |
| 29.08.2011 - Václav Pech jun. po Barumce |
| 29.08.2011 - Peugeot Delimax Total Team skončil na Barum Rally v RZ 3 |
| 28.08.2011 - ŠKODA na Barum Rally Zlín deklasovala konkurenci |
| 28.08.2011 - Barum Rally Zlín vyhrál Kopecký se škodovkou |
| 27.08.2011 - Barum Rally Zlín: Páteční úvodní RZ ovládl Fin Hänninen |
| 26.08.2011 - Barum Czech Rally odstartuje prezident FIA Jean Todt |








