nepřihlášený | přihlásit | zaregistrovat

Home Page


Rally fórum


Rubriky


Kalendáře


Fotografie


Portály


Služby




Doporučujeme




Solberg Peugeot zaujal, chce ho angažovat na další podniky

Zveřejněno: 22.01.2011 23:38
Autor: HaJ
Rubrika: RALLY IRC
Komentářů: 0, buďte první!
Přečteno: 1675x
Zformátovat článek pro tisk
tip rallyzone:

Šéf týmu Peugeot Sport, Olivier Quesnel, je velmi mile překvapen výkonem, který podal Petter Solberg tento týden na Rally Monte Carlo. Francouz zvažuje další angažování Nora.

Solberg jel s 207 S2000 poprvé a hned na nejvýznamnější soutěži IRC, Rally Monte Carlo. Kvůli vadnému alternátoru musel odstoupit na spojovací etapě, která vedla posádky už pouze zpět do Monte Carla.

Mistr světa v automobilových soutěžích z roku 2003 bojoval o vítězství na Monte až do doby, než špatně ve druhé etapě zvolil pneumatiky (stejně jako tým Škoda Motorsport) a spadl ze druhého na sedmé místo.

„Petter je dobrý chlap. Poprvé jsme spolu takto těsně spolupracovali a myslím, že ho teď znám mnohem lépe. Jel velmi dobře, odvedl skvělou práci pro celý tým Peugeot,“ říká Quesnel.

Šéf francouzského týmu by byl rád, kdyby Petter pilotoval jejich speciál i na některých dalších soutěžích IRC jako například na Tour de Corse: „Petter se tuto sezonu soustředí na WRC. Ale možná by zde mohla existovat možnost, že by se do IRC ještě letos vrátil.“

SDÍLEJTE ČLÁNEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

DISKUZE

Solberg Peugeot zaujal, chce ho angažovat na další podniky

Počet příspěvků: 0, Buďte první!

související články

24.05.2012 - Rally Akropolis: Petter Solberg vyhrál kvalifikaci + startovní pořadí
22.05.2012 - Jízda s rozumem bude v Řecku klíčem, předvídá Solberg
05.05.2012 - Solberg: Jsem dobrá nabídka
22.04.2012 - Solberg o Argentině a na co se mohou účastníci soutěže těšit?
15.04.2012 - Sohlberg bude v IRC startovat v týmu Solberga
10.04.2012 - Nováček u Fordu Solberg nadchnul své šéfy
31.03.2012 - Rally Portugal: Video nehody Latvaly, Solberga a Tänaka
30.03.2012 - Ani Petter Solberg v Portugalsku nevyhraje, i on havaroval
26.03.2012 - Solberg slaví neuvěřitelně těsné vítězství
08.03.2012 - Jakou pozici si pro zítřek Solberg vybral?

  RallyZone.CZ
member of AutoRoad.CZ

Copyright © 2007 - 2012
RallyZone.CZ - Novinky ze světa rally, WRC, IRC
  Odkazy:     Sportovní vozy - inzerce   Inzerce zdarma, bazary   Časopis Rally  


Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu serveru RallyZone.CZ je bez písemného souhlasu společnosti Active Solutions s.r.o. zakázáno.