nepřihlášený | přihlásit | zaregistrovat

Home Page


Rally fórum


Rubriky


Kalendáře


Fotografie


Portály


Služby




Doporučujeme




Subaru vysílá Imprezy R4 do IRC + video

Zveřejněno: 18.03.2011 08:25
Autor: iAdam
Rubrika: RALLY IRC
Komentářů: 0, buďte první!
Přečteno: 3685x
Zformátovat článek pro tisk
tip rallyzone:

Do IRC vstupuje další hráč. S tovární podporou japonské automobilky v průběhu sezóny uvidíme na vybraných podnicích Araie, Nutaharu, Flodina a Ketomau.

I v Evropě známý japonský partiot Toshi Arai by měl startovat na Korzice, Azorech, v Maďarsku, Skotsku a na Kypru. Vše s tovární podporou. Dalšími jezdci, kteří by se s Imprezou R4 v šamiponátu měli ukázat jsou další Japonec Fumio Nutahara známý především svým účinkování v Asijsko-Pacifickém šampionátu, Švéd Patrik Flodin and Fin Jari Ketomaa. Subaru bude rovněž přihlášeno do šampionátu konstrukterů IRC.

"Cítím, že vůz je mnohem stabilnější a zadní část pracuje o něco lépe. Myslím, že největší pokrok bude vidět na rozbytých šotolinách," cituje Motorsport News Flodina po lednovém testu s Imprezou R4.

Je však otázkou, jak budou nové R4 schopné soutěžit s vozy S2000. V tomto je i Flodin trochu skeptický: "Aby bylo auto opravdu konkurenceschpné proti vozům S2000, bylo by potřeba snížit hmotnost. Ani více výkonu v motoru proti vyšší váze moc nepomůže."

Video z testu nového vozu. V rozhovorech Ketomaa a Flodin

 

Zdroj: rallybuzz.com

SDÍLEJTE ČLÁNEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

DISKUZE

Subaru vysílá Imprezy R4 do IRC + video

Počet příspěvků: 0, Buďte první!

související články

18.05.2012 - Arai: Impreza R4 i gumy se ještě mohou zlepšit
15.02.2012 - Škoda UK má nového manažera
13.02.2012 - Na Azorech 9 speciálů S2000
18.01.2012 - Aigner, Arai a Nikara se Subaru v IRC
22.12.2011 - PR oddělení IRC si zadělalo na pěkné faux pais
22.12.2011 - Peugeot BeLux se stahuje z IRC
22.12.2011 - Citroën potvrzuje Neuvilla
16.12.2011 - ŠKODA chce v roce 2012 IRC hat-trick
08.11.2011 - IRC 2012: 13 soutěží v Evropě!
25.10.2011 - IRC se asi spojí s Mistrovstvím Evropy

  RallyZone.CZ
member of AutoRoad.CZ

Copyright © 2007 - 2012
RallyZone.CZ - Novinky ze světa rally, WRC, IRC
  Odkazy:     Sportovní vozy - inzerce   Inzerce zdarma, bazary   Časopis Rally  


Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu serveru RallyZone.CZ je bez písemného souhlasu společnosti Active Solutions s.r.o. zakázáno.