nepřihlášený | přihlásit | zaregistrovat

Home Page


Rally fórum


Rubriky


Kalendáře


Fotografie


Portály


Služby




Doporučujeme




Wilson: I přes starší vůz bude Grönholm na bedně!

Zveřejněno: 29.01.2010 08:50
Autor: HaJ
Rubrika: RALLY WRC
Komentářů: 0, buďte první!
Přečteno: 1171x
Zformátovat článek pro tisk
tip rallyzone:

Týmový šéf Fordu, Malcolm Wilson, je zcela přesvědčen o úspěšnosti startu Marcuse Grönholma ve Švédsku. Wilson prohlásil, že nemá nejmenší pochybnosti o Grönholmově rychlosti.

Už vloni se "Magic Marcus", jak se Grönholmovi přezdívá, do MS v rally vrátil. Jednalo se o jeden start se Subaru Impreza WRC na rally Portugal. Před startem sezony 2010 se Fin rozhodl pro další návrat. Tímto startem si Marcus splní svůj sen, ještě jednou zažít zasněžené tratě ve Švédsku.

Také šéf Fordu, Malcolm Wilson, má sen, který by chtěl, aby se mu splnil. „Jsem si jistý, že Marcus bude ve Švédsku hodně rychlý! Stejně jako v minulosti bude ve skvělé formě. Dobře, možná už nemá pro rally takovou jiskru, jako jeho hlavní konkurenti, ale u jedné rally platí docela jiná pravidla.“

V roce 2007 Marcus ve Švédsku vyhrál

„Marcus zná narozdíl od jiných pilotů tratě RZ. Nemám žádné pochybnosti o jeho rychlosti, skončí na pódium,“ přednesl svoji představu Wilson. Marcus bude mít k dispozici vůz specifikace 2008. Není to nejnovější specifikace Focusu, ale Marcus ji zná a to by měla být výhoda. Startovat bude v týmu Stobart jako nominovaný jezdec na body týmu po boku Henninga Solberga.

SDÍLEJTE ČLÁNEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

DISKUZE

Wilson: I přes starší vůz bude Grönholm na bedně!

Počet příspěvků: 0, Buďte první!

související články

23.02.2012 - Grönholm se vrací k rallycrossu, pojede kompletní sezonu
22.07.2011 - Budoucí hvězda týmu VW: Loeb, Grönholm nebo Solberg?
29.03.2011 - Grönholm zpět na vítězné vlně
25.09.2010 - Grönholm s Mini? Rozhodnutí je na spadnutí
17.09.2010 - Grönholm za volantem Mini WRC: podepíše na rok 2011?
04.05.2010 - Marcus Grönholm zrušil svůj start v Portugalsku
10.04.2010 - Grönholm s Focusem WRC opět v MS
21.02.2010 - Sponzor by chtěl další starty Grönholma
17.02.2010 - Wilson: Grönholma kdykoliv rádi opět uvítáme
11.02.2010 - Grönholm se stal patronem nadace Richarda Burnse

  RallyZone.CZ
member of AutoRoad.CZ

Copyright © 2007 - 2012
RallyZone.CZ - Novinky ze světa rally, WRC, IRC
  Odkazy:     Sportovní vozy - inzerce   Inzerce zdarma, bazary   Časopis Rally  


Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu serveru RallyZone.CZ je bez písemného souhlasu společnosti Active Solutions s.r.o. zakázáno.