nepřihlášený | přihlásit | zaregistrovat

Home Page


Rally fórum


Rubriky


Kalendáře


Fotografie


Portály


Služby




Doporučujeme




Prokop jde do čela SWRC, Al-Attiayah s Fabii 3.

Zveřejněno: 06-03-2010 21:58
Autor: HaJ
Rubrika: RALLY WRC
Komentářů: 0, buďte první!
Přečteno: 1710x
Zformátovat článek pro tisk
tip rallyzone:

Čech, Martin Prokop, se v průběhu sobotní etapy dostal do čela kategorie SWRC. K tomu mu dopomohly mechanické problémy dosavadního lídra, Xeviho Ponse.

Pons, který podobně jako Prokop startuje s vozem Ford Fiesta S2000, začal dnešní den s náskokem 8s na Prokopa. Na RZ10 dokázal Španěl svoje vedení zvýšit dokonce na 22,9s, ale dva kilometry po startu RZ11 ho potkaly problémy se spojkou. Tento problém ho stál zhruba 40 vteřin a propadl se za Prokopa.

Problémy se spojkou pokračovaly i na dalších dvou testech, a tak Pons přijel do servisu v půli etapy v Leonu s 20 vteřinovou ztrátou na Prokopa.

„Vše vypadá docela skvěle. Podařilo se nám vůz opravit a vše funguje perfektně. Jsem trošku naštvaný, protože na některých místech nás brzdil prach od Ponse, který jel před námi. Moc jsme toho neviděli. Jsem ale moc rád, že jsme ve vedení. Doufám, že se nám podaří tuto pozici udržet. Pro nás by to bylo perfektní,“ říká Martin.

Ponsův tým v servisu poškozenou spojku vyměnil. Španěl se pokusí v odpolední sekci dostat zpět na svoji první pozici. Katařan Nasser Al-Attiyah zůstává třetí, když ztrácí 1 minutu a 17 vteřin a Ponse.

SDÍLEJTE ČLÁNEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
DISKUZNÍ FÓRUM
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
Pravidla
Zakazuje se užívání vulgárních výrazů, hanlivých narážek s rasisitickým podtextem a porušování platných zákonů ČR. Redakce si vyhrazuje právo smazat takto závadné příspěvky.



   
 
 
Zaregistrujte se a získejte spoustu výhod!

- zakládání témat
- téměř neomezená délka příspěvku
- možnost hlasovat pro příspěvky
- avatar u vašeho jména


Zakazuje se užívání vulgárních výrazů, hanlivých narážek s rasisitickým podtextem a porušování platných zákonů ČR. Redakce si vyhrazuje právo smazat takto závadné příspěvky.
FORUM.RALLYZONE.CZ [Počet on-line uživatelů: 0]

související články

11.02.2012 - Posádka Prokop – Hrůza se ve Švédsku zatím drží na bodovaných pozicích
23.01.2012 - Na popíjení Martini cocktailů a hraní v kasínu nezbývá špionům při Rally Monte Carlo čas
23.01.2012 - Prokop s Hrůzou přivážejí z Monte Carla první cenné body
18.01.2012 - Rallye Monte Carlo: Loeb po šesté vítězem
11.01.2012 - Na české rallyové scéně vybuchla přestupová bomba!
23.11.2011 - Prokop při Setkání mistrů premiérově na nejvyšším stupínku
09.11.2011 - Martina Prokopa dělí jen hodiny od životní premiéry – prvního startu v MS v kategorii WRC
03.11.2011 - Martin Prokop by mohl jet kompletní sezonu 2012
20.10.2011 - Český jezdec v Mistrovství světa v rally ve voze WRC
20.10.2011 - Martin Prokop s Janem Tománkem před RACC Rally de Espaňa věří v zázrak

  RallyZone.CZ
member of AutoRoad.CZ

Copyright © 2007 - 2012
RallyZone.CZ - Novinky ze světa rally, WRC, IRC
  Odkazy:     Sportovní vozy - inzerce   Inzerce zdarma, bazary   Časopis Rally  


Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu serveru RallyZone.CZ je bez písemného souhlasu společnosti Active Solutions s.r.o. zakázáno.