Rozdílný přístup „Pasekářů“ v přípravě na Barum Czech Rally Zlín

Miroslav Vebr, 13. srpna 2017, 10:31 Google+

Zcela rozdílný přístup v přípravě na Barum rally zvolili „Pasekáři“. Zatímco Petr „Balvan“ Krajča cedil pot za volantem traktoru a kombajnu při žních na polích, Honza Houšť vzal přítelkyni a vyrazil chytat bronz na Kapverdy.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Pačejov (CZE)

Rally Pačejov (CZE) | foto: Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Svým způsobem to ale do sebe zapadá. Petr držel rytmus za volantem a Honza si čistil hlavu od posledního závodu, který společně odjeli v Pačejově. Z jihozápadu Čech odjížděla posádka z Želechovických pasek spokojena, neboť ovládla třídu 8. „Krásný závod na technických a rychlých zkouškách, který byl zakončený poháry za vítězství ve třídě. Takový závod se musí pochopitelně líbit každému jezdci. V průběhu předposledního sprintu sezony jsme neměli nejmenší problém s technikou nebo na trati a tak jsme si závod užívali. Byli bychom rádi, kdyby i ve stejném duchu pokračoval další závod, tedy Barum rally,“ vrátil se ještě myšlenkou k poslednímu startu Petr Krajča. Díky vítězství, ale také odstoupení největšího soupeře v boji o konečný titul ve třídě v rallysprintové sérii, Matěje Řeháka, si „pasekáři“ pojistili průběžné vedení ve třídě 8 a o jejich triumfu v této třídě je nemůže už nic letos připravit.

Nyní čeká na Petra s Honzou vrchol sezony v podobě Barum Czech Rally Zlín. „Velice moc se na domácí soutěž těšíme a to už hned z několika důvodů. Jednak má Barum rally velké jméno nejenom u nás, ale i v Evropě a do Zlína se sjede velmi zajímavé startovní pole. Dále je radost závodit na domácích tratích, když víte, že se na vás přijde podívat spousta kamarádů a přátel. Pochopitelně okolo erzet nebude chybět náš fan klub, jenž nás letos doprovázel na každé soutěži. A nakonec nesmím zapomenout ani na skvělou atmosféru, ve které se po tři dny závodí. Barum rally je prostě u nás fenomén a je radost být jejím účastníkem. Proto bych rád pozval všechny naše fanoušky, aby přijeli do Zlína a podpořili nás, ale i všechny posádky, které se postaví na start. Přijďte i za námi do servisu, rádi se podělíme o zážitky a pro sběratele fotografií i zapózujeme,“ pozval příznivce motoristického sportu do Zlína Honza Houšť. Petr s Honzou najdou skvělé servisní zázemí opět u „oranžovočerných“, tedy u Minařík racing, který se bude po dobu závodu starat o jejich Renault Clio Sport. Pokud je pro posádku servisní stan neměnný, u designu Renaultu dojde k nepatrným změnám, které si kluci speciálně pro Barum rally připravili. Novinky na autě nebudeme dopředu prozrazovat, stálí příznivci posádky je jistě rychle odhalí. Poodhalíme ovšem důvod, proč navštívit kluky v servisu. Pro malé budou připravené malé dárky a pro velké příznivce posádky pak nové podpisové karty. „S hlavním a naším významným partnerem se představíme na konci srpna na Zlínsku. Přijďte za námi, těšíme se na vás,“ lákají své fanoušky Petr s Honzou.

Google+ Vytisknout

Diskuze: Rozdílný přístup „Pasekářů“ v přípravě na Barum Czech Rally Zlín

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Kopecký, Jan - Dresler, Pavel / Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Jan Kopecký bude bojovat o čtvrtý titul mistrů ČR v řadě

Rally Vsetín (CZE)

RUFA SPORT v sezóne 2018 vo FIA ERC a MSR Rally

Mogul Dakar setkání

Dakar v Sosnové zahřál zkřehlé diváky

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Dominik Brož vyráží na Azorskou rally

Testování vozidel  Zlín

Závodní "es-té-ká" v obraze

Mogul Dakar setkání

Dakar zima nezastaví – aktuální informace

reklama
reklama

Doporučujeme

Lappi, Esapekka - Ferm, Janne

Lappi ještě nebude dost zralý na boj o titul v roce 2018, míní jeho kolega

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. KIT racing ve Valmezu se změnami

  2. Meeke lituje promarněné šance: Měl jsem vše k tomu, abych vyhrál

  3. Citroën a Meeke chtějí přesvědčit Loeba k navýšení počtu startů

  4. KOWAX Valašská rally ValMez nabídne kvalitu i kvantitu

  5. Bratři Szejové pokračují v MČR v rally

  6. Co nabídne MOGUL Dakar Setkání

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud