DISKUZE K ČLÁNKU Dražba století? Aukční síň nabízí fascinující sbírku Ferrari

Světoznámá aukční síň RM Sothebys si na nadcházející významnou motoristickou akci "Pebble Beach Concours d’Elegance", konanou od 18, do 19. srpna, připravila něco skutečně speciálního. Dražit se totiž bude sbírka 13 Ferrari zachycující vývoj automobilky během uplynulých 50 let. Všechny automobily jsou v perfektním stavu a navíc pochází z vlastnictví jediného sběratele.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
Zavřít reklamu