Novinky ve sportovních pneumatikách Matador

Martin Hájek, 9. července 2007, 10:24 Google+

Portfolio sportovních pneumatik Matador se rozrostlo v letním období o několik velmi zajímavých novinek v oblasti soutěžních pneumatik. Pojďme si v krátkosti představit novinky púchovského výrobce.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Matador

Matador | foto: CRT Kopecký

Sdílejte článek

Úplnou novinkou je soutěžní pneumatika v nejmenším rozměru 180/530 R13 SM-20. Jedná se o pneumatiku typu slick který se vyrábí ve třech různých směsích: R1-měkká, R3-středně tvrdá a R5-tvrdá. Tento rozměr pneumatiky výborně doplňuje již běžně dostupné a oblíbené produkty rozměrů 160/530 R13 SM-2 a 210/530 R13 SM-2. Nový model pneumatiky nevyniká pouze atraktivní cenou, ale především velmi vysokou konkurenceschopností ověřenou u pneumatiky Matador SM-20 v osmnácti palcovém provedení. Aktuální cena pneumatiky Matador 180/530 R13 SM-20 je 2.622 bez DPH.

V nabídce patnácti palcových soutěžních pneumatik zatím scházelo obutí typu intermédia, které je v modelech značky Matador označováno SM-10. Nově představená pneumatika Matador o rozměru 180/580 R15 SM-10 ve směsi W14 tak nyní zkompletovala nabídku o pneumatiku určenou na polosuchý povrch. Velkou výhodou celé patnácti palcové řady je homologace pro provoz na pozemních komunikacích, proto i každý fanoušek a příznivec rally může okusit sportovní jízdu na závodních pneumatikách bez rizika ztráty drahocenných bodů a peněz za pokuty. Cena této novinky je stanovena na 3.776 bez DPH.

Posledními novinkami jsou pneumatiky Matador 190/620 R17 SM-20 a 190/620 R17 SM-10. Jedná se o obutí pro vozy skupina A6 včetně specifikace S1600. Testy i první nasazení v soutěžích prokázaly vynikající vlastnosti oproti produktům ostatních značek. Největší odměnou pro vývojáře Matadoru bylo velmi vysoké hodnocení nově představených sportovních pneumatik Matador z úst soutěžních jezdců. Pneumatika modelové řady SM-20 (soutěžní slick) je opět dostupná ve třech různých směsích R1, R3 a R5. Model SM-10 je k dispozici ve směsi W14 a je určena pro polosuchých asfalt, v případě dořezání i jako mokrá pneumatika. Cena obou modelů je stejná - 4.673 bez DPH je fantastickou nabídkou vůči všem konkurenčním produktům.

CRT Kopecký

Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: Novinky ve sportovních pneumatikách Matador

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Kopná (CZE)

Karel Voltner na prahu své deváté sezony

Traiva RallyCup Kopřivnice - prosinec

Kdo byl připraven, nebyl zaskočen… aneb sezóna za námi

Rally Jeseníky (CZE)

Petr Lukašík přesedá do Fordu Fiesta R2T19

Rally Kopná (CZE)

Tituly pro jezdce HANKOOK DRIVERS RALLY TROPHY

Rally Kopná (CZE)

Jakub Kunst: „Rally je pro mne plněním dětského snu.“

Rally Kopná (CZE)

David Tomek: „Kit srdcovka, R3 zlomové auto, S2000 ryzí speciál, R5 neskutečná raketa.“

reklama

Doporučujeme

Rallysprint Kopná – Matador Cup - anotační foto

Rallysprint Kopná – Matador Cup

Čtěte dále

Nejčtenější články

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud