Novinky ve sportovních pneumatikách Matador

Martin Hájek, 9. července 2007, 10:24 Google+

Portfolio sportovních pneumatik Matador se rozrostlo v letním období o několik velmi zajímavých novinek v oblasti soutěžních pneumatik. Pojďme si v krátkosti představit novinky púchovského výrobce.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Matador

Matador | foto: CRT Kopecký

Sdílejte článek

Úplnou novinkou je soutěžní pneumatika v nejmenším rozměru 180/530 R13 SM-20. Jedná se o pneumatiku typu slick který se vyrábí ve třech různých směsích: R1-měkká, R3-středně tvrdá a R5-tvrdá. Tento rozměr pneumatiky výborně doplňuje již běžně dostupné a oblíbené produkty rozměrů 160/530 R13 SM-2 a 210/530 R13 SM-2. Nový model pneumatiky nevyniká pouze atraktivní cenou, ale především velmi vysokou konkurenceschopností ověřenou u pneumatiky Matador SM-20 v osmnácti palcovém provedení. Aktuální cena pneumatiky Matador 180/530 R13 SM-20 je 2.622 bez DPH.

V nabídce patnácti palcových soutěžních pneumatik zatím scházelo obutí typu intermédia, které je v modelech značky Matador označováno SM-10. Nově představená pneumatika Matador o rozměru 180/580 R15 SM-10 ve směsi W14 tak nyní zkompletovala nabídku o pneumatiku určenou na polosuchý povrch. Velkou výhodou celé patnácti palcové řady je homologace pro provoz na pozemních komunikacích, proto i každý fanoušek a příznivec rally může okusit sportovní jízdu na závodních pneumatikách bez rizika ztráty drahocenných bodů a peněz za pokuty. Cena této novinky je stanovena na 3.776 bez DPH.

Posledními novinkami jsou pneumatiky Matador 190/620 R17 SM-20 a 190/620 R17 SM-10. Jedná se o obutí pro vozy skupina A6 včetně specifikace S1600. Testy i první nasazení v soutěžích prokázaly vynikající vlastnosti oproti produktům ostatních značek. Největší odměnou pro vývojáře Matadoru bylo velmi vysoké hodnocení nově představených sportovních pneumatik Matador z úst soutěžních jezdců. Pneumatika modelové řady SM-20 (soutěžní slick) je opět dostupná ve třech různých směsích R1, R3 a R5. Model SM-10 je k dispozici ve směsi W14 a je určena pro polosuchých asfalt, v případě dořezání i jako mokrá pneumatika. Cena obou modelů je stejná - 4.673 bez DPH je fantastickou nabídkou vůči všem konkurenčním produktům.

CRT Kopecký

Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: Novinky ve sportovních pneumatikách Matador

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally dětem

Rally (nejen) dětem aneb od motokár k rally

Čendova RZetka

IV. Čendova RZtka: foto Honzy Merty

Autokros Přerov (CZE)

ME v autokrosu v Přerově

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

„Vlčák“ hlásí CAJK a GAS

Pokorná Sandra

Sandra Pokorná: „Něco se chystá…“

Valašská Rally (CZE)

Adam Fabrika s prázdnou nádrží na Barumce

reklama

Doporučujeme

Rallysprint Kopná – Matador Cup - anotační foto

Rallysprint Kopná – Matador Cup

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Rally (nejen) dětem aneb od motokár k rally

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud