40. Rally Bohemia vydala Zvláštní ustanovení

Petr Eliáš, 7. června 2013, 10:14 Google+

Základním dokumentem, kterým se řídí každá rally, jsou Zvláštní ustanovení. 40. Rally Bohemia, která se uskuteční 12. až 14. července 2013, je zveřejnila na internetových stránkách.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
rally bohemia

rally bohemia | foto: Tomáš Urban, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Jubilejní, 40. Rally Bohemia se uskuteční ve dnech 12. až 14. července 2013 a jejím centrem bude město automobilů Škoda, Mladá Boleslav. Soutěž bude zařazena do FIA Evropského poháru v rally s koeficientem 10 a současně do domácího Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally.

Letošní kulaté narozeniny 40. Rally Bohemia oslaví celkem na osmnácti měřených úsecích v souhrnné délce přes 190 kilometrů. Trať celé 40. Rally Bohemia bude měřit zhruba 700 kilometrů a zavede účastníky rally a diváky ve dvou etapách na Liberecko, Jablonecko a Mladoboleslavsko. Mezi rychlostními zkouškami nebudou chybět osvědčené a známé rychlostní zkoušky jako například Sychrov, Chloudov, Navarov, či Vinec, ale bojovat s časem se bude i na nových úsecích. Úvodní a také i závěrečnou rychlostní zkouškou 40. Rally Bohemia bude divácký měřený test v Mladé Boleslavi, jehož cíl bude umístěn na Staroměstském náměstí přímo v místě slavnostního startovního a cílového ceremoniálu.

Program 1. etapy v sobotu v podvečer uzavře Parallel Autodrom Show v Sosnové u České Lípy, kde nebudou chybět skoky, či atraktivní šotolinová část. Pro diváky zde bude připraven i další doprovodný program.

Na oficiálních internetových stránkách www.rallybohemia.cz je možné stáhnout Zvláštní ustanovení a využít i možnost elektronické přihlášky k soutěži, již pořadatelský sbor soutěžícím doporučuje. Uzávěrka přihlášek k 40. Rally Bohemia je 28. června. Diváci zde dále v následujících týdnech najdou podrobnější informace o trati, diváckých místech, uzavírkách a bezpečnostních doporučeních.

Organizátoři 40. Rally Bohemia vás srdečně zvou k návštěvě soutěže. Více informací najdete na stránkách www.rallybohemia.cz. Sledujte také oficiální Facebook profil na www.facebook.com/rallybohemia.

Vytisknout

Diskuze: 40. Rally Bohemia vydala Zvláštní ustanovení

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Star Rally Historic se pojede opět ve třech dnech

Rally Fulnek - Odry (CZE)

Rallysprint Fulnek – Odry soubojem dravého mladí a zkušenosti

Rally Fulnek - Odry (CZE)

1. Valašská regularity rally spolu s Rallysprintem Fulnek – Odry

Bohemia Rally (CZE)

VÍTĚZSTVÍ BYLO NA DOHLED

Bohemia Rally (CZE)

PEUGEOT RALLY CUP NA BOHEMCE – VÍTĚZNÝ TARABUS, EXCELENTNÍ ČÍŽ

Bohemia Rally (CZE)

Minařík Racing úspěšně v cíli Rally Bohemia

reklama

Doporučujeme

Latvala, Jari-Matti - Anttila, Miikka

Jari-Matti Latvala považuje vítězství v Řecku za velmi speciální, proč?

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud