DISKUZE K ČLÁNKU Citroën vysvětluje, proč se rozhodl vyhodit Meekea uprostřed sezony

Šéf týmu Citroën ve WRC, Pierre Budar, dle svých slov cítil, že Meeke byl nezvladatelný, a tak neměl jinou možnost než se Severního Ira zbavit.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pepan

  Pepan

  89.24.157.XXX
  Potvrzuje to, co cítím. Kris měl na jedničku vyrůst vedle nějakého špičkového jezdce jako byl třeba Loeb. Rychlost má, byla potřeba jej naučit i citu, kdy je nutné zvolnit. Pořád zastávám názor, že tohle Krisovi chybí. Jestli si ale vedení týmu myslí, že nějak otočilo kolo dějin, tak je na velkém omylu. Ze stávající obsádky Citroenu nikdo nemá na vítězství. Breen má slušnou rychlost, ale nemá zkušenosti a Ostberg má sice zkušeností na rozdávání, ale nemá rychlost. A Lefebre se bohužel taky neukázal v nejlepším světle. Tým propásl možnost mít špičkové jezdce jako Ogier a Mikkelsen, kromě toho nedisponuje autem na vítězství v šampionátu a ani v brzké budoucnosti nikdo takový ve výhledu není. Obávám se, že tohle je pomalý konec.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
 

Aktuálně

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Filip Mareš pojede na Rally Hungary s Fabii R5 evo

Rally Šumava (CZE)

PEUGEOT RALLY CUP CZ ČEKAJÍ ZMĚNY

Pech, Václav - Uhel, Petr

Pech na Setkání mistrů třetí

Rally Vsetín (CZE)

Lukáš Nekvapil s Petrou Řihákovou stříbrní v rallysprintové sérii

Rally Vsetín (CZE)

U Jančíků závodí téměř celá rodina

Rally Vsetín (CZE)

Petr Hejtmánek: „Rally a ploché nohy mám po tátovi.“

reklama

Doporučujeme

Zprávy odjinud

reklama