DISKUZE K ČLÁNKU

Šok po odchodu VW: Mikkelsen musí vzít za vděk vozem R5!

Andreas Mikkelsen vyhrál v sezoně 2016 dvě soutěže MS a do poslední rally bojoval o titul vice-mistra za Sébastienem Ogierem. Avšak jak se zdá, na příští rok sedačku v autě WRC nesežene a bude muset vzít za vděk autem kategorie R5.

zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskuzím naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

• Pepan

Pepan

89.24.157.XXX
    Je zajímavé že Latvala, který letos s Mikkelsenem prohrál, našel flek. Je docela možné, že Mikkelsen spoléhal na to, že Al Attyah uskuteční projekt se soukromým týmem s VW a Mikkelsen by byl jediný logický závodník do něj. Bohužel z tohoto projektu sešlo, VW skončí ve šrotu a Andreas bude muset jednu sezónu, stejně jako Ogi, odjezdit ve Fábii. Nevěřím, že se pro něj na rok 2018 sedačka nenajde. Na druhé straně vzít jej do týmu, to je od Škodovky fantastický tah, kterým se na sportovním poli zviditelní.