Výsledky a fotogalerie Barum Rally 2008

Barum Czech Rally Zlín (CZE) | foto: Archiv RallyZone.cz

Připravili jsme pro vás krátkou fotogalerii z nedělního závodu Barum Rally. Celkovým vítězem Barum Rally se stal Belgičan Freddy Loix se spolujezdcem Buysmansem. Nejlépe dojel náš Valoušek se spolujezdcem Hrůzou na 4. místě.

Dnešním dnem se uzavřel letošní ročník zlínské Barum Rally, která je rok od roku populárnější a dle pořadatelů se na ní vystřídá během tří dnů více než 200 tisíc diváků. Snad největší zklamání si diváci odnesli ihned v sobotu ráno kdy odstoupil po nehodě favorit soutěže Roman Kresta. Proto nejlepší z českých zástupců byl na čtvrtém místě zlínský Valoušek s Peugeotem 207.

Letošní vítěž Belgičan Loix (navigátor Buysmans, vůz Peugeot 207 S2000) si dojel pro vítězství s pohodlným jednominutovým náskokem a poslední RZ na "barumce" si mohl doslova užívat. Druhá se umístila francouzská posádka ve složení Vouilloz/Klinger také s vozem Peugeot 207 kategorie S2000. Na třetím místě dojel také Francouz Bouffier se spolujezdcemPanserim a stejným vozem jako předchozí dvě posádky.