Bouffier si z Kanárů odváží i pozitiva

Bryan Bouffier zůstává i po zisku sedmého místa na Rally Islas Canarias El Corte Inglés v dobré náladě.

Jezdec týmu Peugeot France do španělského podniku startoval jako průběžně vedoucí jezdec Intercontinental Rally Challenge poté, co vyhrál lednovou Rally Monte Carlo. Nicméně na Kanárech nebyl schopen zopakovat svoji formu, kterou předváděl v lednu v Monte Carlu.

"Samozřejmě jsem sklamaný, že jsem dojel až sedmý, ale to je součást soutěžení, nemůžeme vyhrát všechno. Můj pocit z auta byl trochu lepší na konci soutěže. Doufám, že na dalším závodu na Korzice budu více konkurenceschopný. Hodně jsme se toho zde bez debaty naučili," řekl 33letý Francouz.

I přes ne zrovna povedenou soutěž zůstává Francouz jezdící s Peugeotem 207 S2000 jedním z hlavních kandidátů na titul. Na průběžně vedoucího Hänninena mu schází pouhé 2 body, Hänninen navíc nepojede zdaleka všechny soutěže IRC.