DISKUZE K ČLÁNKU Valašská rally je v cíli

Po 16 rychlostních zkouškách dospěl do finále první závod letošní sezony ve "velkém mistráku". Vítězem se stal Václav Pech na voze Ford Focus WRC, druhý se ztrátou 3,8 vteřiny byl Filip Mareš s vozem Škoda Fabia Rally2 evo a třetí místo na stupních vítězů obsadil Jan Kopecký s vozem Škoda Fabia RS Rally2, který na vítěze ztratil 19,2 vteřiny. Pořadí se v neděli nezměnilo ani v šampionátu historických automobilů, kde vyhrál Vlastimil Neumann s vozem Mitsubishi Evo III, druhý byl Jurečka Petr se Subaru Impreza 555 a třetí místo získal Hýbner Vratislav na Fordu Sierra RS Cosworth 4x4.