DISKUZE K ČLÁNKU Loňská Kopná: Kresta vyhrál počtvrté, boj švagrů o prvenství rozhodla havárie!

Nejoblíbenější český rallysprint na Kopné se konal v loňském roce již podvacáté! Jubilejní ročník pod názvem AUTOGAMES Rallysprint Kopná 2012 se stal kořistí posádky Roman Kresta, Tomáš Kašpárek na voze Ford Focus WRC. Luhačovický jezdec vyhrál na Kopné již počtvrté a před svými pronásledovateli získal téměř dvouminutový náskok. Na druhém místě skončili Antonín Tlusťák, Jan Škaloud (Mitsubishi Lancer WRC 05), třetí dojeli s odstupem pouhých 0,5 vteřiny na stříbrnou příčku Roman Odložilík, Martin Tureček (Citroën C4 WRC). Souboj o vítěze rozhodla až předposlední rychlostní zkouška Májová, kde krátce před cílem havaroval Tomáš Kostka (Citroën C4 WRC), který sváděl tuhý souboj o prvenství právě s Krestou.