DISKUZE K ČLÁNKU Tomáš Kostka králem Mikulášské rally, vyhrál potřetí

Vítězem šestého ročníku Mikuláš Zaremba Rally 2015 ve Slušovicích se stala dvojice Tomáš Kostka, Ladislav Kučera na voze Ford Fiesta RS WRC ze slovenské stáje Rufa Sport. Druhou příčku obsadili se ztrátou 38,3 vteřiny Roman Odložilík, Martin Tureček na voze Ford Fiesta R5 z týmu TRT Czech Rally Team. Třetí místo získali s odstupem 52,8 vteřiny Jan Černý, Petr Černohorský na voze Škoda Fabia S2000 v barvách Mogul Racing Teamu. Mikulášská rally se jela opět na závěr sezony automobilových soutěží a měla zdárný průběh. Na startu se sešlo kvalitní startovní pole čítající celkem 67 posádek z původně 74 přihlášených, v cíli bylo klasifikováno celkem 56 soutěžících.