DISKUZE K ČLÁNKU Ohlédnutí za loňským ročníkem Mikuláš Rally

Poslední listopadovou sobotu se uskuteční ve Slušovicích jubilejní desátý ročník HOTHESS Mikuláš Rally 2019. Ohlédněme se za loňským ročníkem exhibiční show, která tradičně uzavřela úspěšnou sezonu rallysportu v České republice. Vítězem devátého ročníku pod oficiálním názvem MIKULÁŠ RALLY IS LIFE 2018 se stala stylem start, cíl posádka Tomáš Kostka, Ladislav Kučera (soutěžící Tomáš Kostka) na voze Škoda Fabia R5. Druhou příčku obsadila dvojice Roman Odložilík, Martin Tureček z týmu SK DER Rally Team se ztrátou pouhých 6,3 vteřiny. Na třetím místě dojela s odstupem 11,9 vteřiny na vítěze smíšená posádka Václav Kopáček, Barbora Rendlová z týmu Duck Racing Autoklub v AČR, všichni jeli na vozech Škoda Fabia R5. Kostka se radoval z vítězství na mikulášské show již popáté!