DISKUZE K ČLÁNKU

Latvala už nevěřil tomu, že v roce 2018 vyhraje

Tovární jezdec Toyoty, Jari-Matti Latvala, už počítal s tím, že se rok 2018 stane prvním rokem, kdy v pozici továrního jezdce nedokáže vyhrát ani jednu soutěž WRC. Jenomže vítězství v Austrálii na poslední chvíli situaci zachránilo.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Zdeněk M.

  Zdeněk M.

  188.244.63.XXX
  Dobrý den, co za diletanta a debila píše takové články, Motoristický sport, zvlášť rally nezažívá optimální mediální období, po tragických událostech před pár lety dominuje v mediích negativní postoj , neprofesionální přístup, přehnané opatrnictví, které vyžene časem diváky od tratí, tak jak se to povedlo okruhářům... a neprofesionální novinařina to jen a jen zhorší... psát věcně, pravdivě, tisková forma musí vyvolat odpovídající emoce... čtenář očekává u stránek, které ho interesují emoce a znalost... závady, respektive odstoupení Tanaka, může takovým způsobem popsat snad kuchařka, někdo "od počasí" , ale ne motoristický novinář... bohužel, stačí shlédnout některé " motoreví" v tv ...takových diletantských hovad je spousta... vždyť o nic nejde, hlavně, že je šou...jděte do prdele...

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.

Aktuálně

Černý, Jan - Černohorský, Petr jun.

Již zítra vypukne druhý závod MČR

Rally Český Krumlov (CZE)

Českokrumlovská rallye klepe na dveře

Valašská Rally (CZE)

Na Šumavu s vyššími ambicemi

Traiva RallyCup Kopřivnice - duben

Dubnová Traiva: Foto Kuby Machálka

Valašská Rally (CZE)

PEUGEOT RALLY CUP MÍŘÍ NA NEJSTARŠÍ RALLYE V ČR

Valašská Rally (CZE)

Chceme navázat na Valašku, říká Mareš před Šumavou

reklama
reklama

Doporučujeme

Zprávy odjinud

reklama