DISKUZE K ČLÁNKU Latvala už nevěřil tomu, že v roce 2018 vyhraje

Tovární jezdec Toyoty, Jari-Matti Latvala, už počítal s tím, že se rok 2018 stane prvním rokem, kdy v pozici továrního jezdce nedokáže vyhrát ani jednu soutěž WRC. Jenomže vítězství v Austrálii na poslední chvíli situaci zachránilo.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Zdeněk M.

  Zdeněk M.

  188.244.63.XXX
  Dobrý den, co za diletanta a debila píše takové články, Motoristický sport, zvlášť rally nezažívá optimální mediální období, po tragických událostech před pár lety dominuje v mediích negativní postoj , neprofesionální přístup, přehnané opatrnictví, které vyžene časem diváky od tratí, tak jak se to povedlo okruhářům... a neprofesionální novinařina to jen a jen zhorší... psát věcně, pravdivě, tisková forma musí vyvolat odpovídající emoce... čtenář očekává u stránek, které ho interesují emoce a znalost... závady, respektive odstoupení Tanaka, může takovým způsobem popsat snad kuchařka, někdo "od počasí" , ale ne motoristický novinář... bohužel, stačí shlédnout některé " motoreví" v tv ...takových diletantských hovad je spousta... vždyť o nic nejde, hlavně, že je šou...jděte do prdele...

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
 

Aktuálně

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Černý s Černohorským zažili na Barumce hořký konec sezony

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Také letošní barumka přitáhla zájem médií

Kopecký, Jan

Kopecký králem barumky, slaví osmý triumf!

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Ohlasy jezdců v cíli

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Kopecký navyšuje ve druhé etapě náskok

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Ohlasy jezdců v cíli první etapy

reklama

Doporučujeme

Zprávy odjinud

reklama