Rally Agropa Pačejov vyhrál Karel Trněný

ar1, 15. července 2007, 14:10 Google+

Karel Trněný je zase o něco blíž titulu republikového šampiona ve sprintrallye. Pilot Škody Octavie WRC vyhrál pátý závod domácího mistrovství - Rallye Agropa Pačejov na Klatovsku. A jako lídr průběžného pořadí tak zvýšil náskok v čele. Do konce šampionátu jsou na programu ještě dvě rallye.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Trněný, Karel

Trněný, Karel | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Druhé místo obsadil Zdeněk Vlček, třetí byl Petr Hozák.

Trněný, který jako jediný disponoval speciálem WRC, vyhrál sedm z osmi rychlostních zkoušek a druhého Vlčka nakonec porazil o téměř 28 vteřin. Vlček však kvůli tomu, že je prioritním jezdem Federace automobilového sportu AČR, do seriálu sprintrallye podle pravidel neboduje.

Čtyřiadvacet bodů si tak na své konto připsal Hozák, jenž se posunul na druhé místo průběžného pořadí před Viktora Szabó, který byl na Klatovsku v absolutním pořadí pátý.

Šampionát jednodenních soutěží bude pokračovat sedmým dílem Rallye Prachatice 18. srpna.

Poř.
St.č.
Posádka / Entry
Sk./Tř.
Poř.
Čas RZ
Penale
Total
Ztráta 1.
Ztrata před.

1.

2

Karel Trněný / Jiří Kulhan
Škoda Octavia WRC

S2
1 / 1

0:35:57.0

0:35:57.0

0:00:00.0
0:00:00.0

2.

1

Zdeněk Vlček / Josef Král
Mitsubishi Lancer EVO IX

N/4
2 / 1

0:36:24.9

0:36:24.9

0:00:27.9
0:00:27.9

3.

11

Roman Odložilík / Pavel Odložilík
Renault Clio S 1600

A/6
1 / 1

0:36:30.1

0:36:30.1

0:00:33.1
0:00:05.2

4.

4

Petr Hozák / Ladislav Hršel
Mitsubishi Lancer EVO IX

N/4
3 / 2

0:36:28.0
0:00:10

0:36:38.0

0:00:41.0
0:00:07.9

5.

16

Jan Sýkora / Martina Škardová
Mitsubishi Lancer EVO IX

N/4
4 / 3

0:36:47.4

0:36:47.4

0:00:50.4
0:00:09.4

6.

3

Viktor Szabó / Vladimír Tichý
Mitsubishi Lancer EVO VIII

N/4
5 / 4

0:36:39.2
0:00:10

0:36:49.2

0:00:52.2
0:00:01.8

7.

9

Daniel Běhálek / Petr Černohorský
Subaru Impreza WRX STi

N/4
6 / 5

0:37:06.6

0:37:06.6

0:01:09.6
0:00:17.4

8.

18

Martin Kožmín / Alena Kožmínová
Mitsubishi Lancer EVO VIII

N/4
7 / 6

0:37:16.9

0:37:16.9

0:01:19.9
0:00:10.3

9.

17

Milan Chvojka / Hana Chvojková
Mitsubishi Lancer EVO IX

N/4
8 / 7

0:37:17.9

0:37:17.9

0:01:20.9
0:00:01.0

10.

5

Lumír Firla / Pavel Švajda
Mitsubishi Lancer EVO VII

N/4
9 / 8

0:37:24.7

0:37:24.7

0:01:27.7
0:00:06.8

11.

8

Milan Pantálek / Jaroslav Novák
Mitsubishi Lancer EVO VIII

N/4
10 / 9

0:37:40.0

0:37:40.0

0:01:43.0
0:00:15.3

12.

6

Jan Jelínek / Miroslav Kotěna
Mitsubishi Lancer EVO IX

N/4
11 / 10

0:37:47.0

0:37:47.0

0:01:50.0
0:00:07.0

13.

19

Pavel Červenka / František Rajnoha
Mitsubishi Lancer EVO IX

N/4
12 / 11

0:37:58.5

0:37:58.5

0:02:01.5
0:00:11.5

14.

7

Lubomír Minařík / Renáta Mourková
Fiat Punto S1600

A/6
2 / 2

0:38:05.8

0:38:05.8

0:02:08.8
0:00:07.3

15.

25

Michal Fiala / Tomáš Heidenreich
Nissan Almera

A/7
3 / 1

0:38:17.5

0:38:17.5

0:02:20.5
0:00:11.7

16.

23

Aleš Dlouhý / David Martásek
Subaru Impreza Sti

N/4
13 / 12

0:38:18.9

0:38:18.9

0:02:21.9
0:00:01.4

17.

13

Milan Kneifel / Radim Strnad
Suzuki Ignis S1600

A/6
4 / 3

0:38:27.6

0:38:27.6

0:02:30.6
0:00:08.7

18.

15

Jiří Vlček / Zdeněk Jůrka
Peugeot 206 S1600

A/6
5 / 4

0:38:39.7

0:38:39.7

0:02:42.7
0:00:12.1

19.

21

Jan Šlehofer / Zbyněk Soběhart
Fiat Punto S1600

A/6
6 / 5

0:38:57.6

0:38:57.6

0:03:00.6
0:00:17.9

20.

27

Václav Donát / Jan Krečman
Škoda Octavia

S1
14 / 1

0:39:01.9

0:39:01.9

0:03:04.9
0:00:04.3

21.

38

Jan Dohnal / Jakub Venclík
VW Polo 1.4 16V

A/5
7 / 1

0:39:20.5

0:39:20.5

0:03:23.5
0:00:18.6

22.

22

Václav Mulač / Jana Mulačová
Subaru Impreza STi

S2
15 / 2

0:39:40.5

0:39:40.5

0:03:43.5
0:00:20.0

23.

35

Jaroslav Roubíček / Milan Hovorka
Renault Clio

N/3
16 / 1

0:39:54.1

0:39:54.1

0:03:57.1
0:00:13.6

24.

223

Jiří Pertlíček / Petr Picka
Mazda 323 GTR

ZK
/ 1

0:40:09.1

0:40:09.1

0:04:12.1
0:00:15.0

25.

201

Jiří Hendrich / Daniel Hendrich
Mitsubishi Lancer Evo VII

SA4
17 / 1

0:40:12.1

0:40:12.1

0:04:15.1
0:00:03.0

26.

33

Josef Čermák / Petr Vejvoda
Honda Civic Type R

N/3
18 / 2

0:40:12.6

0:40:12.6

0:04:15.6
0:00:00.5

27.

202

Petr Leher / Jiří Skořept
Subaru Impreza Sti

SA4
19 / 2

0:40:39.6

0:40:39.6

0:04:42.6
0:00:27.0

28.

41

Vlastimil Hodaň / Anna Maťková
Škoda Felicia Kit Car

A/5
8 / 2

0:40:39.6

0:40:39.6

0:04:42.6
0:00:00.0

29.

36

Josef Šilha / Petr Brixí
Peugeot 206 RC

N/3
20 / 3

0:40:51.1

0:40:51.1

0:04:54.1
0:00:11.5

30.

48

Marek Kulda / Zdenka Maroušková
Honda Civic 1,6 Vti

N/2
21 / 1

0:40:56.0

0:40:56.0

0:04:59.0
0:00:04.9

31.

42

Jiří Hladík / Marcela Dolečková
Honda Civic 1.6 VTi

N/2
22 / 2

0:40:34.5
0:00:30

0:41:04.5

0:05:07.5
0:00:08.5

32.

53

Jan Vaňáč / Pavel Kohout
Peugeot 206 RC

N/3
23 / 4

0:41:06.6

0:41:06.6

0:05:09.6
0:00:02.1

33.

30

Roman Štefan / Jiří Grimmer
Peugeot 306 S16

N/3
24 / 5

0:41:07.3

0:41:07.3

0:05:10.3
0:00:00.7

34.

43

Ladislav Henzl / Marcel Mourek
Honda Civic 1.6 VTi

N/2
25 / 3

0:41:11.5

0:41:11.5

0:05:14.5
0:00:04.2

35.

51

Karel Dawson / Věra Pečenková
Škoda Fabia RS

D/9
9 / 1

0:41:15.7

0:41:15.7

0:05:18.7
0:00:04.2

36.

24

Milan Šimeček / Daniel Hejsa
Nissan Almera 2.0 GTi

A/7
10 / 2

0:41:34.5

0:41:34.5

0:05:37.5
0:00:18.8

37.

59

Ivo Cipra / Martin Hroch
Škoda Felicia

A/5
11 / 3

0:41:53.1

0:41:53.1

0:05:56.1
0:00:18.6

38.

213

Pavel Přibyl / Michal Kříž
Škoda Felicia

SA1
26 / 1

0:42:09.8

0:42:09.8

0:06:12.8
0:00:16.7

39.

49

Antonín Podvalský / Jiří Stross
Honda Civic 1.6 VTi

N/2
27 / 4

0:42:11.2

0:42:11.2

0:06:14.2
0:00:01.4

40.

26

Miroslav Fišer / Hynek Středa
VW Golf

A/7
12 / 3

0:42:01.2
0:00:10

0:42:11.2

0:06:14.2
0:00:00.0

41.

56

Robert Čonka / Iva Víchová
Škoda Felicia Kit Car

A/5
13 / 4

0:42:32.3

0:42:32.3

0:06:35.3
0:00:21.1

42.

62

Jakub Blahna / Tomáš Drásta
Škoda Felicia 1.6 LX

A/6
14 / 6

0:42:35.0

0:42:35.0

0:06:38.0
0:00:02.7

43.

204

Karel Macek / Aleš Pilný
Toyota Corolla WRC 98

ZK
/ 2

0:42:51.9

0:42:51.9

0:06:54.9
0:00:16.9

44.

28

Petr Donát / Martin Neoral
Škoda Octavia

S1
28 / 2

0:42:54.0

0:42:54.0

0:06:57.0
0:00:02.1

45.

210

Kamil Hovorka / Jiří Hovorka
Škoda Favorit 136 L

SA1
29 / 2

0:42:54.1

0:42:54.1

0:06:57.1
0:00:00.1

46.

50

Eva Vykydalová / Ivona Vyštejnová
Renault Clio Sport

N/3
30 / 6

0:43:13.9

0:43:13.9

0:07:16.9
0:00:19.8

47.

29

Pavel Kundrát / František Poláček
Škoda Octavia 1,9 Tdi

D/9
15 / 2

0:43:15.0

0:43:15.0

0:07:18.0
0:00:01.1

48.

207

Aleš Kaválek / Jaroslav Miko
Suzuki Swift Gti

SA1
31 / 3

0:43:16.2

0:43:16.2

0:07:19.2
0:00:01.2

49.

216

Zdeněk Václavík / Václav Hájek
Škoda Felicia

SA1
32 / 4

0:43:15.0
0:00:10

0:43:25.0

0:07:28.0
0:00:08.8

50.

32

Otakar Hanáček / Pavla Šnoblová
Renault Clio Sport

N/3
33 / 7

0:43:32.7

0:43:32.7

0:07:35.7
0:00:07.7

51.

225

Marek Kovanda / Radek Karhan
Nissan Sunny 2.0 GTi

SA3
34 / 1

0:43:47.8

0:43:47.8

0:07:50.8
0:00:15.1

52.

241

Jaroslav Štauber / Miroslav Ševčík
BMW 2002 Ti

H
/ 1

0:44:14.4

0:44:14.4

0:08:17.4
0:00:26.6

53.

60

František Markvart / Tereza Chudáčková
Škoda Fabia

A/5
16 / 5

0:44:19.6

0:44:19.6

0:08:22.6
0:00:05.2

54.

222

Pavel Šimůnek / Petr Šimůnek
Škoda Favorit 136

SA1
35 / 5

0:44:21.3

0:44:21.3

0:08:24.3
0:00:01.7

55.

220

Radek Majer / Michal Pohořelý
Škoda Felicia

SA1
36 / 6

0:44:26.5

0:44:26.5

0:08:29.5
0:00:05.2

56.

52

Daniel Gondík / Otakar Brousek
Škoda Fabia RS

D/9
17 / 3

0:45:34.1

0:45:34.1

0:09:37.1
0:01:07.6

57.

218

Antonín Eliáš / Marek Kratochvíl
Suzuki Swift Gti

SA1
37 / 7

0:45:36.7

0:45:36.7

0:09:39.7
0:00:02.6

58.

219

Petr Čvančara / Luboš Gešvinder
Škoda Felicia

SA2
38 / 1

0:45:39.1

0:45:39.1

0:09:42.1
0:00:02.4

59.

224

Václav Hostaš / Petr Lucák
Škoda 1000 MB

HA1
39 / 1

0:46:02.3

0:46:02.3

0:10:05.3
0:00:23.2

60.

66

Jan Jinderle / Pavel Kacerovský
Peugeot 106 Rallye

N/1
40 / 1

0:46:18.3

0:46:18.3

0:10:21.3
0:00:16.0

61.

244

Milan Liška / Petr Slavíček
Škoda 1000 MB

H
/ 2

0:46:24.7

0:46:24.7

0:10:27.7
0:00:06.4

62.

45

Michal Mrlina / Luděk Švihálek
Honda Civic

N/2
41 / 5

0:46:45.7

0:46:45.7

0:10:48.7
0:00:21.0

63.

209

Miroslav Haloun / Jakub Nipča
Seat Ibiza Cupra

SA3
42 / 2

0:47:41.7

0:47:41.7

0:11:44.7
0:00:56.0

64.

214

Jan Bezemek / Roman Holeček
Škoda 1000 MB

HA1
43 / 2

0:47:42.0

0:47:42.0

0:11:45.0
0:00:00.3

65.

212

Zdeněk Zlámal / Milena Zlámalová
Škoda 130 L

HA2
44 / 1

0:49:11.4

0:49:11.4

0:13:14.4
0:01:29.4

66.

67

Tomáš Hrabák / Jaroslava Roučková
Peugeot 106 Rallye

N/1
45 / 2

0:50:51.1

0:50:51.1

0:14:54.1
0:01:39.7

67.

243

Zdeněk Kroupar / Marcela Valdmanová
Lancia Fulvia

H
/ 3

0:51:05.8
0:01:10

0:52:15.8

0:16:18.8
0:01:24.7

Test ČTK
Výsledky: re-co
Foto: www.auto-news.cz
Vytisknout

Diskuze: Rally Agropa Pačejov vyhrál Karel Trněný

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Sardinia (ITA)

Rally Italia Sardegna 2024 - foto

Rally Český Krumlov (CZE)

Rally Český Krumlov ve fotografii

Podorlická rally (CZE)

Podorlická rally - galerie

Kohn, Filip

Filip Kohn při prvním startu s Fabii RS Rally2 druhý ve Slovinsku

Jirovec, Jakub

Úspěšná premiéra Jakuba Jirovce s Yarisem Rally2

Kundlák, Jan

Krumlovská noc rozhodla

reklama

Doporučujeme

Čtenářská fotosoutěž – Rally Agropa Pačejov - anotační foto

Čtenářská fotosoutěž – Rally Agropa Pačejov

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Podorlická rally - galerie

  2. Rally Italia Sardegna 2024 - foto

  3. Filip Kohn při prvním startu s Fabii RS Rally2 druhý ve Slovinsku

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud