Poděkování Luboše Minaříka

ar1, 17. října 2007, 22:46 Google+

Jednoznačným králem skupiny A se v letošním sprintovém mistrovství stal valašský Lubomír Minařík.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Minařík, Lubomír - Semela, Viktor

Minařík, Lubomír - Semela, Viktor | foto: ftr-media

Sdílejte článek

28letý jezdec po přestupu z kitové Felicie do Fiatu Punto Super 1600 stáje Roto nenašel mezi pravidelnými účastníky šampionátu srovnatelného konkurenta a mistrovský titul si zajistil ještě před startem závěrečného dílu seriálu ve Šternberku. K titulu mezi sprintery navíc přidal čtvrté místo v tabulce mezinárodního mistrovství ČR v rally a stal se tak jedním z nejúspěšnějších pilotů dvoukolek této sezóny. Ještě před tím, než své Punto uloží k zimnímu spánku, rozhodl se všem, kteří se jakkoli přičinili o jeho letošní úspěšnou sezónu, za jejich přízeň poděkovat.

„Závěrem sezóny bych rád poděkoval všem našim sponzorům a partnerům za přízeň, kterou nám věnovali, a díky které mi bylo v letošní sezóně umožněno usednout do vytouženého vozu kategorie Super 1600. Především se jedná o Gelur, pneu Vraník, Minařík ochrana osob a majetku a rally sprint Kopná. Mé velké díky patří Eddymu Schlagerovi, majiteli firmy Eurostroj Schlager, který není jen sponzorem, ale i kamarádem, rádcem a velkou oporou - právě díky němu jsem se posunul ze Škody Felicie třídy A/1400 do Fiatu Punto S1600. Poděkování patří rovněž panu Svobodovi, majiteli týmu Roto Plzeň, který mi dal šanci a připravil mi skvělé podmínky ke startům v malém i velkém mistrovství roku 2007. Za skvělou přípravu vozu děkuji mechanikům týmu Roto Plzeň – Luďku Svobodovi, Martinu Bulinovi (šnekovi), Petru Svobodovi mladšímu a Martinu Bozděchovi, kteří v průběhu roku odváděli výbornou práci. To samé platí o mých třech spolujezdcích Viktoru Semelovi, Jardovi Novákovi a Renatě Mourkové, která má nemalý podíl na mých startech s fiatem. Za potřebné rady k jízdě a doladění rozpisu děkuji Jindřichu Štolfovi a Tomáši Singerovi. Mé díky patří také Jirkovi Dokulilovi a Janu Olejníčkovi, kteří se starají o mediální podporu. Veliké pomoci se mi jako vždy dostávalo od rodičů, přítelkyně, od mých strýců Josefa a Radka, kamaráda Mojmíra a celé mé rodiny. Zapomínat nemůžu ani na tu spoustu fanoušků, která nás letos na tratích hnala kupředu. Také jim patří můj velký dík,“ řekl Luba.

Valašského jezdce letos čeká už pouze jediný start, kterým bude na začátku prosince oblíbený Pražský rallysprint. Nezbývá, než Lubovi popřát hodně štěstí ve složitých jednáních o příští sezóně a doufat, že jej i v příštím roce uvidíme v některém kompletním českém seriálu. Za své výkony v letošním roce by si to jistě zasloužil…

Text a foto: Jiří Dokulil, ftr-media

Vytisknout

Diskuze: Poděkování Luboše Minaříka

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Šumava (CZE)

PEUGEOT RALLY CUP UZAVŘE LETOŠNÍ SEZÓNU V PAČEJOVĚ

Rally Morava (CZE)

Rally Morava - foto Jakuba Machálka

Rally Hustopeče (CZE)

HANKOOK DRIVERS RALLY TROPHY: Titul pro Tarabuse a dva Adamy v čele

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Miroslav Číž – sezóna jako na houpačce

Rally Morava (CZE)

Stříbrné loučení s pohárem 2+

Rally Morava (CZE)

Rally Morava - foto Milana Procházky

reklama

Doporučujeme

Duval, Francois

Duval by měl startovat i v Irsku!

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Rally Morava - foto Milana Procházky

  2. HANKOOK DRIVERS RALLY TROPHY: Titul pro Tarabuse a dva Adamy v čele

  3. Miroslav Číž – sezóna jako na houpačce

  4. Stříbrné loučení s pohárem 2+

  5. PEUGEOT RALLY CUP UZAVŘE LETOŠNÍ SEZÓNU V PAČEJOVĚ

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud