Peugeot Rally Cup CZ má svůj web

Radka Matthey, 28. května 2020, 20:16 Google+

Letošní, už čtvrtý ročník poháru Peugeot Rally Cup CZ se sice neodehrává podle původního plánu, přesto se projekt podpory talentovaným jezdcům s vozy Peugeot vyvíjí dál. Dne 26. května byly spuštěny webové stránky posílené sociálními sítěmi i dalšími on-line aktivitami.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Peugeot Rally Cup

Peugeot Rally Cup | foto: AUTOKLUB České republiky

Sdílejte článek

Za normálních okolností by posádky přihlášené do poháru Peugeot Rally Cup CZ 2020 už měly za sebou polovinu letošního šampionátu, vše je ale jinak. Pořadatelé soutěží, posádky, týmy, diváci, fanoušci… všichni, kteří mají vztah k rallye, netrpělivě očekávají start první soutěže letošního roku. Stejně tak tým Peugeot Rally Cup. První letošní rallye zahájí i pohár určený pro posádky s vozy Peugeot 208 R2, kterých se i přes naprosto nevyzpytatelnou a nejistou rallyovou sezónu přihlásilo už šest, další se mohou zapsat kdykoli později a mohou v rámci Peugeot Rally Cupu využít i možnosti jednorázového startu.

„Kalendář závodů zařazených do Peugeot Rally Cupu se oproti původním předpokladům radikálně změnil,“ říká Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR. „Nicméně věříme, že sezóna ještě není ztracená. Budeme se snažit upravit seznam zařazených podniků a plán Peugeot Rally Cupu aspoň částečně pokrýt, v současné době například zvažujeme přidat Pačejov.“

Projekt Peugeot Rally Cup se navzdory nepříznivým okolnostem postihujícím takřka všechny sportovní disciplíny dále rozvíjí. Byly spuštěny nové webové stránky, na kterých najdou příznivci rallye veškeré informace o projektu. Přínosem v komunikaci s fanoušky jsou také sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter a Youtube. Před několika dny byl jakožto doplňková aktivita k Peugeot Rally Cupu vypsán Peugeot Online Rally Cup pro hráče využívající herní platformu Richard Burns Rally s virtuálním vozem Peugeot 208 R2. Peugeot Online Rally Cup vznikl jako součást SONAX MMČR v Online rally 2020.

„Ať už se letos rallyová sezóna v Česku bude vyvíjet jakkoli, uděláme vše pro to, abychom Peugeot Rally Cup, jakožto nejvýznamnější pohár v české rallye, zachovali a spolu s ním i naši početnou fanouškovskou základnu. Posádky v letošním obtížném roce budou o to více potřebovat podporu, a tu se jim našim pohárem budeme snažit zajistit,“ dodává Marco Venturini.

 

Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: Peugeot Rally Cup CZ má svůj web

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Jubilejní 50. ročník barumky je odložen

Rally Hustopeče (CZE)

Karel Zapletal: „Vracím se zpět vedle Tomáše Knápka.“

Valašská Rally (CZE)

KOWAX ValMez Rally a Sprintrally nabírají finální kontury

Rally Bohemia (CZE)

Oficiální program 47. Rally Bohemia je v prodeji

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barumka potřebuje vaši pomoc - oznámení ředitele

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barumka potřebuje vaši pomoc

reklama

Doporučujeme

Březík, Miroslav

Miroslav Březík: Ročně srovnáme desítky závodních vozů

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. KOWAX ValMez Rally a Sprintrally nabírají finální kontury

  2. Barumka potřebuje vaši pomoc - oznámení ředitele

  3. Karel Zapletal: „Vracím se zpět vedle Tomáše Knápka.“

  4. Jubilejní 50. ročník barumky je odložen

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud