Ve Zlíně se chystá jaro s vůní benzínu!

Roman Ordelt, 17. února 2017, 15:39 Google+

Zatímco konec letních prázdnin je ve Zlíně neodmyslitelně spjat s burácením motorů během proslulé soutěže evropského šampionátu Barum Czech Rally Zlín, pořadatelé této akce připravili na letošní jaro pro příznivce motorismu ve Zlínském kraji a v samotném krajském městě žhavou novinku. Premiérový ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE se uskuteční v sobotu 29. dubna 2017 ve Zlíně. Motoristický svátek proběhne v centru Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly na náměstí Míru před radnicí a v parku Svobody u zlínského zámku.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barum Czech Rally Zlín (CZE) | foto: Jan Merta

Sdílejte článek

„Premiérový ročník CZECH DRIVE neboli v překladu Česká jízda přináší do našeho města a kraje zcela nový prvek. Jedná se o výstavu automobilů a motocyklů, kdy se budou vystavovat jak historické a veteránské exponáty, tak i nové současné vozy. Diváci zhlédnou rovněž výstavu vozidel rally, okruhových vozů nebo závodních dakarských speciálů a také prezentaci automobilek. Chybět nebude samozřejmě ani prezentace Barum Czech Rally Zlín. Program pojmeme obšírněji, a to jak programem pro muže v podobě autogramiád známých závodníků, dále diskuzí nebo představením závodních týmů, tak programem zaměřeným pro ženy a v neposlední řadě pro děti,“ pověděl Miloslav Regner, ředitel Czech Drive.

Fanoušci automobilů a motocyklů prožijí na začátku prodlouženého víkendu poslední dubnovou sobotu neopakovatelné zážitky. Celá výstava bude situována prakticky na jednom místě v samotném centru Zlína. „V celodenním doprovodném programu na náměstí Míru plánujeme připravit ukázky práce záchranných složek, sanitních vozů, výuky první pomoci pro veřejnost, ukázky hasičského vybavení, prezentaci státní i městské policie. Připravujeme soutěže o hodnotné ceny a dále oblíbenou dětskou zónu, která zabaví nejmenší děti po celý den. Ta měla svou premiéru již při dětském dnu v rámci loňské barumky a setkala se s velkým zájmem. Připravujeme řadu překvapení, které ještě nyní neprozradíme. Návštěvníci výstavy včetně dětí se rozhodně nebudou nudit,“ uvedl Miloslav Regner.

CZECH DRIVE nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost zhlédnutí příjemného programu nejen pro muže, ale hlavně pro celé rodiny s dětmi a to přímo v Baťově městě, kdy se podobná akce nikdy v minulosti nikdy nekonala. „Doufáme, že tento první ročník nastolí tradici, která bude pokračovat i v dalších letech. Tímto zveme Vás, fanoušky a příznivce motorismu, krásných aut a nablýskaných motocyklů k návštěvě Zlína. Výstava bude otevřena pro veřejnost od 10 do 18 hodin,“ upřesnil Jan Regner, zástupce ředitele Czech Drive.

Bližší informace k CZECH DRIVE naleznete na oficiální internetové adrese www.czechdrive.com. V současnosti zde najdete ke stažení pozvánku i přihlášku pro vystavovatele, mapu areálu výstavy nebo nabídku ubytování. Další informace a podrobnosti k výstavě přineseme v příštích týdnech prostřednictvím tiskových zpráv.

Google+ Vytisknout

Diskuze: Ve Zlíně se chystá jaro s vůní benzínu!

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Krásné bugatky zaburácí opět městem

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barumka: Statistika podle seznamu přihlášených posádek

Dani Sordo se u Hyundai cítí spokojen

Sorda oslovil Citroën na téma možné spolupráce, Španěl ale chce pokračovat u Hyundai

Tänak si v Německu po bezchybném výkonu dojel pro vítězství

Rally Deutschland: Nedělní etapa řádně promíchala pořadím, vyhrál Tänak

Rally Weiz (AUT)

Ondřej Bisaha neplánovaně na startu Barum rally

Rajd Rzeszow (POL)

RUFA SPORT s Grzybom víťazmi FIA CEZ v Rzeszowe

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

K favoritům se řadí Kopecký, Sordo a Lukjaňuk

Rally Pačejov (CZE)

Tomáš s Luckou v Pačejově nezklamali

Rally Jeseníky (CZE)

Rally Jeseníky hlásí připraveno

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Při barumce vyhlášena opět fotosoutěž

reklama
reklama

Doporučujeme

Ogier, Sebastien - Ingrassia, Julien

Ogier: Ve Švédsku jsem udělal jednu z nejhloupějších chyb vůbec

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. K favoritům se řadí Kopecký, Sordo a Lukjaňuk

  2. Ondřej Bisaha neplánovaně na startu Barum rally

  3. RUFA SPORT s Grzybom víťazmi FIA CEZ v Rzeszowe

  4. Tomáš s Luckou v Pačejově nezklamali

  5. Při barumce vyhlášena opět fotosoutěž

  6. Rally Jeseníky hlásí připraveno

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud