Slušovická show se pojede pod názvem Síť21 Mikuláš Rally

Roman Ordelt, 10. listopadu 2022, 10:46 Google+

Necelý měsíc zbývá do startu závěrečného motoristického podniku zapsaného v kalendáři automobilových soutěží Autoklubu České republiky. Dvanáctý ročník volného exhibičního podniku ve Slušovicích se pojede pod oficiálním názvem Síť21 Mikuláš Rally 2022 v sobotu 3. prosince. První listopadový den byla Autoklubem ČR schválena zvláštní ustanovení. Novým pořadatelem show se stal Rallyklub východní Morava v AČR.  Zatímco organizační tým doznal určitých změn, skladba tratě a časový harmonogram zůstávají ve stejné podobě jako v loňském roce.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Mikuláš Rally (CZ)

Mikuláš Rally (CZ) | foto: Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Rozloučení s letošní automobilovou soutěžní sezonou se pojede pod křídly hlavního partnera společnosti Síť21 s.r.o., která zajišťuje internetové připojení ve Zlínském kraji a okolí. Jedná se o ryze českou, rychle se rozvíjející společnost se sídlem v Otrokovicích, která se zabývá především poskytováním telekomunikačních služeb v rámci celé České republiky. Přístup společnosti k zákazníkům je založen na proaktivitě a profesionálním poradenství v oblasti služeb, které poskytuje. Prostřednictvím optických kabelů umožňuje bezztrátový přenos dat na velké vzdálenosti do dalších měst a obcí. „Jsme rádi, že došlo k dohodě a následnému uzavření partnerství se společností Síť21 s.r.o.  a věříme, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany. Vedle hlavního partnera patří mezi významné podporovatele mikulášské rally dále společnost AUTO UH, která má v  současné době ve svém portfoliu 18 automobilových značek a 15 autosalonů. Poděkování patří dále firmě M.C.F. cz, s.r.o., která nám poskytla ve svém motoshopu prostory pro ředitelství rally a činovníky soutěže,“ pověděl Antonín Tlusťák, předseda organizačního výboru. Podporu rally poskytuje také skupina PSG, která je iniciátorem celého převzetí soutěžních podniků, zajistila finanční stabilitu a prostřednictvím organizačního výboru se podílí na pořádání soutěže.

Síť21 Mikuláš Rally 2022 měří při svém dvanáctém ročníku 90,29 km a obsahuje celkem 5 rychlostních zkoušek v celkové délce 24,93 km. Pojedou se na třech úsecích s názvy  Dostihovka okruh, Bernardýnská a Mikulášská. Start soutěže je v sobotu 3. prosince v 10.30 hodin ze servisní zóny na letišti Bílá Hlína, cíl na stejném místě je v 15.30 hodin, kde zároveň proběhne i předání cen pro nejlepší posádky. Většina pořadatelského týmu zůstala ve stejném složení i pod novým vedením, což je zárukou kvalitně uspořádané soutěže. Ředitelem Mikuláš Rally se stal Petr Linhart, pro kterého se jedná o premiéru na ředitelském postu, jeho zástupcem byl jmenován Jakub Hofbauer.  Pozici tajemníka rally zastává zkušená činovnice Petra Mynářová, zároveň zástupkyně ředitele.

Vydáním zvláštních ustanovení byl spuštěn začátkem listopadu i systém přihlášení pro posádky prostřednictvím informačního systému IS Autoklubu České republiky.  Pořadatelé již evidují první přihlášené posádky. Jako vůbec první se přihlásil tým MULTI-S Racing z.s. s posádkami Josef Urban - Jaroslav Urban a Tomáš Uher - Kristýna Urbanová na vozech Škoda 130 LR. V seznamu přihlášených již figurují například Marek Vlček (Škoda Fabia Rally2 Evo), Tibor Kovács ze Slovenska (Mitsubishi Lancer Evo IX), Radek Jatel, Dominik Jakeš (oba Peugeot 208 R2), Jiří Gerych (Ford Fiesta Rally4), Ondřej Studénka (Opel Adam R2), Jakub Vlček (Renault Clio Rally5) a další. „Věříme, že představíme fanouškům ve Slušovicích a v okolí Podkopné Lhoty kvalitní startovní pole s řadou předních jezdců. Uzávěrka přihlášek je stanovena na středu 23. listopadu, ale vzhledem ke konání Pražského rallysprintu ji hodláme prodloužit do konce uvedeného týdne. Chceme vyjít vstříc posádkám, aby se mohli podle aktuálního stavu soutěžní techniky přihlásit i po skončení rallysprintu v hlavním městě,“ upřesnil Antonín Tlusťák. 

Další zpravodajský servis v rámci Síť21 Mikuláš Rally 2022 přineseme v následujících tiskových zprávách. Uveřejněné budou na oficiální webové stránce www.rallysprintkopna.cz a sledujte slušovickou soutěž i na sociálních sítích facebook a instagram.

Vytisknout

Diskuze: Slušovická show se pojede pod názvem Síť21 Mikuláš Rally

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Ice Tour

Přijďte na Čepkov, čeká vás autogramiáda Síť21 Mikuláš Rally!

Mikuláš Rally (CZ)

Seznam přihlášených na mikulášskou show se zaplnil

Mikuláš Rally (CZ)

Loňský Mikuláš: Z těsné výhry se radoval Bisaha

Enge, Tomáš

Ambasadoři CER Enge – Šťovíček na Pražském Rallysprintu

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barumka se pojede v evropském šampionátu o týden dříve

Rally Catalunya (ESP)

Central European Rally 2023: FIA World Rally Championship v České republice, Německu a Rakousku

reklama

Doporučujeme

Rally Catalunya (ESP)

Rally RACC Catalunya - Costa Daurada 2022: foto

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Central European Rally 2023: FIA World Rally Championship v České republice, Německu a Rakousku

  2. Ambasadoři CER Enge – Šťovíček na Pražském Rallysprintu

  3. Listopadový Rally Monte Komvet s rekordním počtem přihlášených

  4. Loňský Mikuláš: Z těsné výhry se radoval Bisaha

  5. Seznam přihlášených na mikulášskou show se zaplnil

  6. Přijďte na Čepkov, čeká vás autogramiáda Síť21 Mikuláš Rally!

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud