Poděkování a informace pro diváky barumky

Roman Ordelt, 16. srpna 2015, 19:49 Google+

Barum Czech Rally Zlín je jedním z největších motoristických podniků v České republice a každoročně ji navštěvují davy motoristických fanoušků z celé Evropy. Díky spojení s FIA Mistrovstvím Evropy v rally není jednoduché na podobně rozsáhlý podnik najít finance. Proto pořadatelé barumky vybírají vstupné na rychlostních zkouškách. Vy diváci jste jedním z významných partnerů pro pořadatele, za což Vám velmi děkujeme. Tato finanční částka ze vstupného tvoří důležitou položku v rozpočtu barumky.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
barum rally zlín

barum rally zlín | foto: Tomáš Urban, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Organizátoři zlínské rally podobně jako řada světových motoristických podniků přistupují i v letošním roce k výběru vstupného na rychlostních zkouškách a dalších místech. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky. Výběr vstupného bude organizován v areálu servisní zóny v Otrokovicích, kvalifikační RZ i shakedownu mezi Komárovem a Pohořelicemi i na všech rychlostních zkouškách s výjimkou divácké Super RZ v ulicích Zlína (zde bude vybíráno vstupné pouze ve VIP zóně). Vedle páteční divácké noční erzety v ulicích krajského města nebude vybíráno vstupné na slavnostní start a cíl soutěže na zlínském náměstí před radnicí.

 

VSTUPNÉ:

Visačky a vstupenky opravňují jejich držitele ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky – a to na technickou přejímku, na jednotlivé rychlostní zkoušky a umožňují přístup do servisu v otrokovickém areálu Continental Barum s.r.o. Tam letos opět proběhne rovněž technická přejímka naplánovaná na čtvrtek 27. srpna.

Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupenek. Cena lístku pro JEDNORÁZOVÝ VSTUP na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny bude 90 Kč. K těmto lístkům budou v diváckých místech a parkovacích lokalitách vydávány ještě informační letáky. Jednorázové lístky budou k dostání na přístupových místech k RZ a jsou určeny zejména pro ty, kteří během rally navštíví dvě až tři rychlostní zkoušky. Dále jsou k dispozici visačky (permanentky) VOLNÝ VSTUP v ceně 300 Kč, které platí po dobu čtyř dní a diváci se díky nim mohou dostat do všech následujících diváckých prostorů:

  • Čtvrtek 27. srpna: technická přejímka (Otrokovice, areál Continental Barum s.r.o.)
  • Pátek 28. srpna: kvalifikační RZ, shakedown (Pohořelice), servisní zóna Otrokovice
  • Sobota 29. srpna: RZ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, servisní zóna Otrokovice
  • Neděle 30. srpna: RZ 10, 11, 12, 13, 14, 15, servisní zóna Otrokovice

Při pořízení visačky v ceně 300 Kč diváci nejenže ušetří, ale rovněž zrychlí přístup k rychlostní zkoušce, protože nebudou muset čekat u výběrčí služby na zaplacení. Visačky budou v prodeji na čerpacích stanicích v okolí trati rally od úterý 18. srpna, kompletní seznam prodejních míst bude k dispozici na oficiální internetové stránce www.czechrally.com.

 

VSTUP ZDARMA:

  • děti do 10 let v doprovodu rodičů
  • zdravotně postižení
Vytisknout

Diskuze: Poděkování a informace pro diváky barumky

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Pačejov (CZE)

Perfektní uzavření kapitoly Jirovce s Alpinou

Rally Pačejov (CZE)

Pačejov v galerii Kuby Machálka

Rybák, Jiří - Baran, Peter

Kundlák pred, Rybák po…

Rally Pačejov (CZE)

Mirek Číž „V Pačejově chci podat co nejlepší výkon.“

Rally Vsetín (CZE)

Zvláštní ustanovení Rally Vsetín zveřejněna

Čendova RZetka

Čendova Rztka VIII.

reklama

Doporučujeme

Ogier, Sebastien - Ingrassia, Julien

V Číně se pojede kandidátský podnik WRC. Kterou soutěž by Čína nahradila?

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud