Divácký program od úterý do čtvrtka: Barum Czech Rally Zlín se rozjíždí!

Jakub Hofbauer, 13. srpna 2019, 07:44 Google+

Do startu 49. Barum Czech Rally Zlín zbývají tři dny, ale diváci mohou zbystřit už nyní, protože na ně čekají první atrakce. Napilno mají i soutěžní posádky, které se již sjíždějí do centra soutěže.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barum Czech Rally Zlín (CZE) | foto: Milan Procházka, RallyZone.cz.cz

Sdílejte článek

Úterý pro ně bude hlavně o administrativě, v sekretariátu rally ve Zlíně na ně čeká prezentace, během které si vyzvednou itineráře a další materiály a vybavení potřebné k účasti v rally. V 19 hodin se pak vybrané soutěžní dvojice sejdou v obchodním centru Zlaté jablko ve Zlíně, kde bude pro veřejnost připravená oficiální autogramiáda Barum Czech Rally Zlín. Zájemci budou moci získat podpisy nebo se vyfotografovat s dvacítkou předních a zajímavých posádek. V hlavním atriu OZC Zlaté jablko navíc bude až do skončení rally umístěn oficiální prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín, kde jsou k dostání visačky, oficiální tištěný program, plakáty a další propagační předměty z kolekce BCRZ. Až do neděle tam navíc budou k vidění dva závodní speciály Škoda a Ford specifikace R5.

 

Ve středu se závodní posádky hned zrána rozjedou po kraji, budou před sebou mít první den seznamovacích jízd. Na programu mají obhlídku rychlostních zkoušek, které se při rally naostro pojedou v neděli. Ani fanoušci ale nepřijdou zkrátka, v šest hodin večer je totiž připravená další autogramiáda. Ta se tentokrát uskuteční v autosalonu Škoda Plus, který se nachází v areálu Samohýl Motor ve Zlíně-Loukách. Fanouškům bude od 18:00 k dispozici šestice předních posádek závodících se speciály Škoda.

 

Ve čtvrtek se už program pro všechny účastníky začne pořádně zahušťovat. Posádky budou od rána projíždět rychlostní zkoušky plánované na sobotu, tentokrát se k nim připojí i účastníci Star Rally Historic. Napilno budou mít i mechanici, kteří v odpoledních hodinách absolvují se závodními vozy technickou přejímku. Ta se odehraje ve zkušebně v servisním areálu Continental Barum, je veřejně přístupná, ke vstupu je ovšem potřeba visačka či jednorázová vstupenka. Čtvrteční program ale nekončí ani večer, od 18 hodin bude ve Zlatém jablku připravena další autogramiáda, tentokrát s vybranými posádkami Star Rally Historic. Po jedenácté hodině večer se pak poprvé uzavře trať městského okruhu ve Zlíně a jejím průjezdem posádky uzavřou seznamování s tratí letošního ročníku.

 

Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: Divácký program od úterý do čtvrtka: Barum Czech Rally Zlín se rozjíždí!

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Štajf, Vojtěch - Rajnoha, František

JUBILEJNÍ START VOJTĚCHA ŠTAJFA NA RALLY BOHEMIA

Rally Šumava (CZE)

Závodníci i fanoušci, v listopadu hurá do Klatov!

X Shift Gearboxes

Kdo vlastně je X Shift Gearboxes?

Minirally Cup

Slovenský Minirally Cup v galerii Kuby Machálka

Rally Bohemia (CZE)

Rally Bohemia přeje divákům bezpečné sportovní zážitky

Peugeot 208 Rally 4

PEUGEOT RALLY CUP ODSTARTUJE NA „BOHEMCE“

reklama

Doporučujeme

Rally Hustopeče (CZE)

Černý s Černohorským chtějí na Barum rally dojet pro celkový úspěch

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Červnový díl Traiva Rally Cupu plný premiér

  2. Kdo vlastně je X Shift Gearboxes?

  3. Startovní listina Rally Bohemia je plná zajímavých jmen

  4. Filip Mareš vstoupí do sezóny s novým týmem i spolujezdcem

  5. PEUGEOT RALLY CUP ODSTARTUJE NA „BOHEMCE“

  6. Vančík Motorsport na (re)startu sezóny 2020

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud