Výherce tipovací soutěže

Marek Šteigr, 15. února 2009, 21:17 Google+

Před Rally norway jsme vyhlásili tipovací soutěž, kdy předmětem tipu byla konečná ztráta Patrika Sandella na vítěze Rally Norway 2009. V Norsku je dobojováno a my známe vítěze.

Soutěž

Soutěž | foto: Archiv RallyZone.cz

Patrik Sandell předvedl při své premiéře s vozem Škoda Fabia S2000 skvělý výkon a vyhrál kategorii PWRC. Jeho ztráta na vítěze celé soutěže v cíli Rally byla po zaokrouhlení jednadvacet minut a osmadvacet vteřin.

Uplně přesně se do tohoto času netrefil žádný ze soutěžících a tak se výhercem stal ten z vás, jenž se k tomuto času přiblížil nejvíce. Oním šťastným je pan Libor Hodulák ze Vsetína, který ve svém tipu uvedl konečnou ztrátu dvaceti minut a dvaceti vteřin. Výherci tímto gratulujeme a posíláme slíbené tričko.

Ještě pro doplnění je třeba uvést, že nejvíce tipů se pohybovalo mezi třinácti až šestnácti minutami. Ovšem byli mezi vámi i tací, jež Patriku Sandellovi věřili více a tipnuli ztrátu menší než pět minut. Všem kteří neuspěli děkujeme za účast a přejeme více štěstí při dalším kole soutěže.

Další kolo soutěže bude spuštěno v půlce března, kdy bude na řadě Rally Kypr.