CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín

Jakub Hofbauer, 25. května 2017, 15:11 Google+

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín v minulých dnech uzavřeli dohodu o partnerské spolupráci se společností Design Trade s.r.o., která v České republice zastupuje renomovaného švýcarského výrobce hodinek Certina.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barum Czech Rally Zlín (CZE) | foto: Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Značka Certina je na trhu hodinek známá a tradiční, její historie sahá až do roku 1888 a patří do koncernu Swatch Group, jednoho z největších výrobců hodinek na světě. Během let se Certina vyprofilovala zejména jako výrobce hodinek se zaměřením na sportovní styl i využití. Právě proto své marketingové aktivity spojuje s různými sportovními disciplínami, motosport nevyjímaje. Dlouhodobě je spojena se seriálem mistrovství světa v rally WRC, jako oficiální časomíra funguje také v okruhovém šampionátu ADAC GT Masters. Aktuálně Certina rozšiřuje své působení také směrem k Barum Czech Rally Zlín, která patří k předním soutěžím kontinentálního seriálu FIA ERC.

 

Na oficiálním webu soutěže www.czechrally.com tedy je aktuálně spuštěn odpočet do startu soutěže, velké hodiny Certina budou během rally umístěny také na startovní a cílové rampě v centru Zlína. Samotné hodinky Certina také budou odměnou pro tři nejlepší posádky v cíli letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín, další hodinky pak obdrží posádka, která se v divácké aréně se svým vozem postará o nejdelší skok. Zkrátka nepřijdou ani diváci, kteří se při závěrečném ceremoniálu v neděli 27. srpna 2017 mohou v centru Zlína těšit na hostesky a soutěže o věcné ceny. Zkrátka, Certina bude vidět!

„Jsme velice rádi, že jsme mohli navázat spolupráci s takovou renomovanou značkou,“ říká ředitel Barum Czech Rally Zlín Miloslav Regner. „Certina dlouhodobě spolupracuje se seriálem WRC a v rally tedy není nováčkem, prostřednictvím Barum Czech Rally Zlín nyní navíc rozšiřuje své aktivity v České republice. Je to prémiová značka spojená s rally a je to ideální partner časomíry při soutěži, kde se rozhoduje o zlomcích vteřin. Český zástupce značky, společnost Design Trade s.r.o., navíc naší rally věnuje hodinky jako věcné ceny pro vítězné posádky. Za tuto skvělou podporu děkujeme!“

Vytisknout

Diskuze: CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Pačejov (CZE)

Perfektní uzavření kapitoly Jirovce s Alpinou

Rally Pačejov (CZE)

Pačejov v galerii Kuby Machálka

Rybák, Jiří - Baran, Peter

Kundlák pred, Rybák po…

Rally Pačejov (CZE)

Mirek Číž „V Pačejově chci podat co nejlepší výkon.“

Rally Vsetín (CZE)

Zvláštní ustanovení Rally Vsetín zveřejněna

Čendova RZetka

Čendova Rztka VIII.

reklama

Doporučujeme

Rally Český Krumlov (CZE)

Jihočeský triumf Filipa Mareše

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud