Uzávěrka přihlášek ve Vyškově se blíží, seznam přihlášených se plní

RallyZone.cz, 31. srpna 2020, 09:10 Google+

Pondělí 31. srpna je posledním dnem, kdy bude možné přihlásit se na nadcházející XXVIII. Rally Vyškov 2020. Následně se o půlnoci systém uzavře a budeme znát úplný seznam přihlášených. Ten ale už nyní čítá velmi zajímavá jména ze špičky napříč všemi kategoriemi.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Vyškov (CZE)

Rally Vyškov (CZE) | foto: www.rallyzone.cz | Procházka, Milan

Sdílejte článek

V sobotu 12. září se bude na Vyškovsku prohánět široká plejáda vozů všech specifikací. K vidění budou například vozy R5 nebo WRC, nové dvoukolky Rally4, R2, S1600 či atraktivní vozy nové kategorie Open N a další. V případě kategorie R5 dojde i na zajímavé srovnání. Diváci totiž budou moci přímo na trati porovnat tyto speciály značek Škoda, Volkswagen, Hyundai i Ford.

V tuto chvíli pořadatelé evidují 76 přihlášených posádek, avšak stále ještě očekávají příjem dalších přihlášek od posádek, které svou účast již přislíbili. „Z hlediska startujících bude letošní ročník Rally Vyškov špičkově obsazen. Už nyní je počet přijatých přihlášek vysoký a stále jich ještě zhruba dvacet očekáváme. Tento zájem nás těší,“ říká ředitel Rally Vyškov Jaromír Palásek.

Rally Vyškov 2020 letos proběhne v termínu 11. a 12. září, přičemž v pátek jsou na programu seznamovací jízdy, administrativní a technické přejímky. Samotný závod odstartuje v sobotu v 9:30 na parkovišti u okružní křižovatky u Agrodomu ve Vyškově. Vítěze spatříme na tom samém místě v 15:10.

Veškeré momentálně dostupné informace o Rally Vyškov 2020 jsou k vidění na oficiální webové stránce www.rallyvyskov.cz, další budou postupně přibývat. Sledovat můžete také facebookový profil Rally Vyškov.

 

Rally Vyškov na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/Rally-Vyškov-1480278015549381/ 

Instagram: https://www.instagram.com/rallyvyskov/ 

 

Bc. Lukáš Chum, tiskový mluvčí

Vytisknout

Diskuze: Uzávěrka přihlášek ve Vyškově se blíží, seznam přihlášených se plní

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Český Krumlov (CZE)

Krumlov v galerii Kuby Machálka

Rally Český Krumlov (CZE)

Jakub Jirovec „První start s R5 mi přinesl spoustu krásných zážitků“

Rally Vsetín (CZE)

Antonín Řehák - z Hondy Civic do Peugeotu 208 Rally4

Votava, Jan - Synáč, František

Jan Votava: „Byli jsme soupeři i kamarádi, jedna velká banda.“

Rally Český Krumlov (CZE)

Po domácí radosti přišlo krumlovské zklamání

Rally Šumava (CZE)

Robert Čaloun: „Kdo jednou zkusí, ten rally propadne…“

reklama

Doporučujeme

Valašská Rally (CZE)

Změna po 10 letech: Nová Fiesta je skvělá, hlásí po úspěšné Valašce Pešl

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Antonín Řehák - z Hondy Civic do Peugeotu 208 Rally4

  2. Jakub Jirovec „První start s R5 mi přinesl spoustu krásných zážitků“

  3. Jan Votava: „Byli jsme soupeři i kamarádi, jedna velká banda.“

  4. Po domácí radosti přišlo krumlovské zklamání

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud