Vsetínský sprint s novým partnerem a názvem

Tomáš Plachý, 8. října 2020, 08:55 Google+

Závěrečný podnik Liqui Moly Rallysprint Série a Poháru 2+ a předposlední závod Mistrovství ČR v rally historických automobilů se odjede pod názvem RENTOR racing – PARTR Rally Vsetín. Vsetínská soutěže, kterou pořádá Autoklub Vsetín – město v AČR, je naplánována na víkend 23. – 24. října 2020.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Vsetín (CZE)

Rally Vsetín (CZE) | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

V dnešní koronavirovou pandemií ovlivněné době jsou finance pro pořadatele automobilové soutěže alfou a omegou. I proto vsetínští pořadatelé ještě na poslední chvíli mění oficiální název soutěže, kde se promítne nový partner závodu, společnost RENTOR racing group.

„Jsem velmi rád, že se společností RENTOR racing navážeme na loňskou spolupráci. Jedná se o v motoristickém sportu dlouhá léta působící společnost, která se z prostředí domácího a světového motokrosu postupně etabluje i na českých soutěžních tratích. Za její podporu jsme obzvláště v dnešní době moc rádi,“ raduje se ředitel soutěže Petr Gryger.

Vzhledem ke zrušení úvodních závodů sezóny lze očekávat, že na RENTOR racing – PARTR Rally Vsetín vyvrcholí letošní boj o titul v Poháru 2+, v rámci Rallysprint Série může o vývoji seriálu mnohé napovědět už víkendová Rally Morava ve Šternberku. Příjem přihlášek na vsetínský závod už je v plném proudu, uzávěrka je naplánována na půlnoc 18. října 2020. Aktuálně je přihlášeno už více než dvacet posádek, aktuálně nás nejvíce těší registrace bývalého vítěze a letošního polského vicemistra Grzegorze Grzyba, jenž osedlá speciál Škoda Fabia Rally2 evo. Odkaz na seznam přihlášených zde.

Pořadatelé připravili na posádky šest rychlostních zkoušek na třech známých úsecích. S jedinou servisní zastávkou čeká na účastníky 61,34 měřených kilometrů.

„Vzhledem k aktuální situace budeme s napětím sledovat průběh Rally Morava i další připravovaná omezení Ministerstva zdravotnictví, ale věříme, že při splnění nutných hygienických opatření závod odjedeme. Samozřejmě budeme soutěžící a fanoušky o dalších detailech průběžně informovat,“ uzavírá Gryger.

Aktuálně jsou na oficiálních stránkách soutěže www.vsetinrally.cz  zveřejněna Zvláštní ustanovení a odkaz na oficiální přihlášku v licenčním systému AČR. Sledujte i naši facebookovou stránku Rally Vsetín.

Vytisknout

Diskuze: Vsetínský sprint s novým partnerem a názvem

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Morava (CZE)

Rally Morava: Poznáme pohárového vítěze?

Rally Morava (CZE)

Rally Morava láká na čtyři divácká místa

Rally Hustopeče (CZE)

Petr Štěpánek si vyzkoušel Peugeot 208 Rally4

Rally Morava (CZE)

Rally Morava eviduje první přihlášky

Rally Vsetín (CZE)

Vsetínský sprint má jasnou podobu

Rally Hustopeče (CZE)

Petr Lukašík: „Letošní sezóna je postavena na hlavu“

reklama

Doporučujeme

Rally Jeseníky (CZE)

Do Šternberka míří necelá stovka startujících

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Rally Morava: Poznáme pohárového vítěze?

  2. Petr Štěpánek si vyzkoušel Peugeot 208 Rally4

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud