XIII. Rally Ice Tour se odkládá, přesto bude dělat radost i letos

Jiří Hejtmánek, 2. března 2021, 17:33 Google+

Najdeme společně vhodného kandidáta na sedadlo spolujezdce ve Škodě Fabia R5 ?

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Ice Tour

Rally Ice Tour | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Přelom února a března patří v kalendáři  tradiční zlínské rally - hokejové benefici Rally Ice Tour. Bohužel situace kolem onemocnění covid 19, potažmo epidemiologická situace na území naší republiky v této chvíli nepřeje konání žádných akcí, tudíž ani Rally Ice Tour se prozatím nemůže uskutečnit.... Organizátoři ovšem ještě nehodili flintu do žita a plánují uskutečnit akci v pozdějším termínu za předpokladu zklidnění situace kolem koronaviru. "Samozřejmě je nám moc líto, že musíme naši benefici odložit. Plánovat ale v téhle nejisté a nelehké době jakoukoliv akci není příliš vhodné. Musíme tedy počkat, až se situace zklidní a opět budeme moci rozdávat radost lidem, ke kterým byl a nebo je osud opravdu krutý,"  slibuje hlavní organizátor Vladimír Barvík.

img-responsive

Rally Ice Tour | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Za dobu trvání rozzářila Rally Ice Tour úsměvy již pěkné řádce hendikepovaných dětí (RIT 2017) - foto Jiří Zaňát

Přestože se zlínská benefice zatím neuskuteční, díky štěstí a trochu i náhodě se podařilo pořadatelům získat svezení ve špičkovém voze Škoda Fabia R5 s jedním z předních českých pilotů. Akce je navíc zastřešena samotným týmem Škoda Motorsport a pořadatelé  Rally Ice Tour  by jej rádi věnovali na dobrou věc. Přicházejí tedy s výzvou pro všechny fandy motorsportu se srdcem na pravém místě. "Moc rádi bychom tento skvělý zážitek věnovali některému fandovi  motorsportu s hendikepem, který by za normálních okolností o svezení ve špičkovém voze po boku skvělého pilota mohl opravdu jen snít. Prosíme tedy fandy motorsportu, hokeje i naší akce Rally Ice Tour, aby v případě, že kolem sebe někoho takového znají a k tomuto zážitku by mu rádi pomohli,  mě kontaktovali a to nejlépe emailem," prosí fanoušky o pomoc při hledání vhodného kandidáta na horké sedadlo spolujezdce Barvík.

img-responsive

Rally Ice Tour | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Rally Ice Tour pravidelně podporují přední piloti domácí soutěžní scény ale také osobnosti ze světa šoubyznysu (z leva J. Peták, L. Langmajer, R. Kresta - RIT 2017) foto Jiří Zaňát

Kontaktní email pro zasílání tipů je: vladimir.barvik@volny.cz, do předmětu emailu je třeba napsat  RIT 2021 SPOLUJEZDEC.

img-responsive

Rally Ice Tour | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

9. ročník Rally Ice Tour 2018 obohatila svou účastí posádka továrního týmu Jan Kopecký a Pavel Dresler - foto Jiří Zaňát

V případě více vhodných kandidátů si organizátoři vyhrazují právo na výběr šťastlivce, který si zážitek naplno vychutná. O podrobnostech svezení bude vybraná osoba informována zpětně v emailu a poté i telefonicky.

img-responsive

Rally Ice Tour | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Těsně před propuknutím blázince jménem COVID v roce 2020 stihli organizátoři dát dohromady opět krásný finanční obnos pro Karolínku Dejovou z Kopřivnice - foto Jan Dušek

Pořadatelé Rally Ice Tour děkují všem, kdo se zapojí do hledání vhodného kandidáta, ale i všem podporovatelům této skvělé benefice. Zároveň vám také přejí v této nelehké době hlavně pevné zdraví, ale také spoustu respektu a ohleduplnosti hlavně vůči svým blízkým.

 

Vytisknout

Diskuze: XIII. Rally Ice Tour se odkládá, přesto bude dělat radost i letos

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Fulnek - Odry (CZE)

Martin Černý „Letos to budou sporadické starty a životní krok“

Rallye Monte Carlo

Rally Monte Carlo - foto Kuby Machálka

Rally Pačejov (CZE)

Otakar Zenkl „Užívám si každý kilometr rychlostní zkoušky.“

Rally Pačejov (CZE)

Filip Kohn – Závody WRC se neúprosně blíží!

Mikuláš Rally (CZ)

Ondřej Studénka neopouští Opel Adam Cup

Rally Morava (CZE)

Martin Lehký „V autě po Eriku Caisovi jsem si Prahu moc užil.“

reklama

Doporučujeme

Valašská Rally (CZE)

Ondřej Palacký: „Lákalo by mne svezení ve voze kategorie R2.“

Čtěte dále

Nejčtenější články

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud