Mads Ostberg vyhrál Cambrian Rally 2009

Tomáš Urban, 19. října 2009, 17:46 Google+

Ostberg, Mads

Ostberg, Mads | foto: Archiv RallyZone.cz

Mads Ostberg nenašel přemožitele na pěti testech Camrian Rally ve severním Walesu. Přihlášen byl také Eyvind Brynildsen. Soutěží se pohyboval zajížděl třetí až osmé časy, ale cíl nespatřil při odstoupení před poslední rychlostní zkouškou.

Soutěž absolvoval i Mikko Hirvonen, když s bílým testovacím Focusem WRC jel jako předjezdec s jednou nulou. "Potřeboval jsem po závodění na asfaltu si opět zvyknout na šotolinu. Pojali jsme to jako test na Britskou rally, kde budou obdobné podmínky na trati," :říkal Hirvonen

Druhý v pořadí skončil s letitým Escortem Hugh Hunter, třetí byl Steve Perez s Focusem WRC 05. Čtvrté místo obsadil Nasser Al-Attiyah se Subaru WRX, který rovněž soutěž pojal jako rozjetí se před Britskou Rally. Soutěž dokočilo 119 posádek.