FILIP MAREŠ: „DALŠÍ VTEŘINY MUSÍM HLEDAT U SEBE“

Jan Koudelka, 28. června 2018, 08:35 Google+

Krátkou pauzu po Rally Hustopeče využila posádka Mareš - Hloušek k přípravě na svůj domácí podnik v Mladé Boleslavi. Rally Bohemia, která se pravidelně koná už od roku 1974, je pro nadějnou českou posádku ryze domácím závodem. Charakter tratí dobře znají, Filip totiž bydlí jen pár kilometrů od centra závodu, pro Honzu jsou domácími zase tratě na Jablonecku. V roce 2015 zde poprvé zvítězili ve své třídě s Fabií R2. Letos odstartují také s Fabií, avšak tentokrát se špičkovou specifikací R5, připravenou týmem Romana Kresty. A jestliže je sedmička šťastné číslo, lepší startovní pozici si posádka ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu ani nemohla přát.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Hustopeče (CZE)

Rally Hustopeče (CZE) | foto: Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

„Bohemka pro nás každoročně bývá jedním z vrcholů sezóny. Díky domácímu prostředí se zde obvykle ze strany fanoušků těšíme velké podpory a já věřím, že letos to v tomto ohledu bude ještě lepší,“ říká s očekáváním v hlase jezdec ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu. „Přestože od Hustopečí bylo na přípravu jen něco málo přes týden, víme, že jsme nic nepodcenili a na soutěž jsme velmi dobře připravení. V Hustopečích jsem na svém výkonu viděl chyby, které nechci na Bohemii opakovat. Myslím, že jako nováčci máme proti zkušenějším soupeřům už nyní slušnou rychlost. Vyvarujeme-li se chyb, může to být ale ještě lepší. Vím, že další vteřiny teď musím hledat hlavně u sebe,“ dodává směrem k blížící se Bohemce Filip.

img-responsive

Rally Hustopeče (CZE) | foto: Lucie Vondřičková - RallyZone.cz

„Na domácí závod se vždy velmi těšíme. Poprvé na Bohemii odstartujeme s vozem nejvyšší kategorie, což bude jistě samo o sobě speciálním zážitkem. Zároveň věřím, že se nám přes silnou a početnou konkurenci podaří potvrdit naší vzrůstající výkonnost a vybojujeme co možná nejlepší pozici,“ prozrazuje cíle pro závod Jan Hloušek. „V pátek před startem, od 19:30 hodin, nás ještě čeká autogramiáda v mladoboleslavském Bondy centru, kam tímto všechny naše fanoušky srdečně zveme,“ uzavírá jablonecký spolujezdec.

img-responsive

Rally Hustopeče (CZE) | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Startovní listina letošního ročníku Rally Bohemia je opět velmi pestrá. Kopecký, Pech, Černý, Veiby, Nordgren, Baumschlager, Szeja – to je pouze krátký výčet jezdců, v jejichž společnosti bude už o tomto víkendu posádka Mareš - Hloušek bránit svou průběžně druhou pozici v českém mistrovství. První rychlostní zkouška Škoda Auto Bondy, odstartuje v centru Mladé Boleslavi již tuto sobotu krátce před desátou hodinou dopoledne.

Google+ Vytisknout

Diskuze: FILIP MAREŠ: „DALŠÍ VTEŘINY MUSÍM HLEDAT U SEBE“

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barumka v roce 2019 znovu v ERC a s novým termínem!

Setkání mistrů

Setkání mistrů uzavřelo motoristickou sezonu

Loeb, Sébastien - Elena, Daniel

Loeb pojede Dakar v soukromém Peugeotu 3008 DKR

Rally Kopná (CZE)

RUFA SPORT na Setkání mistrů do Sosnovej

Rally Vsetín (CZE)

Štochl ve Vsetíně medvěda nesrazil, retardér však ano

Setkání mistrů

Setkání mistrů: Je to show nebo závod?

reklama
reklama

Doporučujeme

Rally Bohemia (CZE)

Informace pro diváky Rally Bohemia

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Loeb pojede Dakar v soukromém Peugeotu 3008 DKR

  2. Setkání mistrů uzavřelo motoristickou sezonu

  3. Štochl ve Vsetíně medvěda nesrazil, retardér však ano

  4. RUFA SPORT na Setkání mistrů do Sosnovej

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud