KIT Racing láká na svezení v mistrovském Fordu

Jiří Hejtmánek, 10. února 2020, 16:16 Google+

Ve Zlíně proběhne tento týden benefiční hokejový zápas jezdců rally s názvem Rally Ice Tour. U této příležitosti se tým KIT Racing rozhodl pomoci pořadatelům a především pak hlavní postavě této akce – dvanáctileté hendikepované holčičce Karolínce Dejové z Kopřivnice.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Příbram (CZE)

Rally Příbram (CZE) | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

„Je skvělé, že se i v dnešní době najde parta lidí, kteří chtějí pomáhat hendikepovaným. Proto i náš tým ke prospěchu dobré věci velmi rád pomůže,“ slibuje podporu této tradiční benefici týmový šéf KIT Racingu a zároveň úřadující mistr České republiky v rally historických vozidel Vlastimil Neumann. A jak se tým KIT Racing do této benefiční akce zapojí? „Kromě finančního příspěvku pro Karolínku jsme věnovali pořadatelům do dražby i svezení v našem mistrovském skvostu – Fordu Escort RS Cosworth při některém předsezónním testu. Doufám, že možnost tohoto zajímavého a bezpochyby i nezapomenutelného zážitku, osloví nejednoho z fandů rally, ale hlavně navýší i celkovou věnovanou částku pro malou Karolínku,“ věří v pozitivní myšlení fandů rally a v zájem o svezení v nádherném i stále rychlém voze Neumann.

Tým KIT Racing bude navíc aktivně přímo na ledě zastupovat spolujezdec Martin Hlavatý. „Už se nemůžu dočkat. Sice nejsem žádný velký hokejista, ale nějaké návyky z dob, kdy jsem se hokeji v mládežnických kategoriích věnoval aktivně, ve mně snad ještě zůstaly. Výsledek bude výjimečně až na druhém místě, takže takovou akci pro dobrou věc ve formě šou velmi rád podpořím,“ slíbil spolujezdec z mistrovského Fordu.

Pokud tedy máte zájem prožít nezapomenutelný zážitek z jízdy v plnokrevném „áčkovém“ speciálu a přispět tím na dobrou věc, přijďte v sobotu 15. února v 18.00 hodin na zimní stadion Luďka Čajky a zapojte se do dražby v rámci dvanáctého ročníku hokejové benefice Rally Ice Tour.

Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: KIT Racing láká na svezení v mistrovském Fordu

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

rally pačejov

Robert Kořístka plánuje návrat do české rally

Testování vozidel  Zlín

Nové termíny testování sportovních vozidel disciplíny rally

Rally Bohemia (CZE)

Rally Bohemia zveřejnila Zvláštní ustanovení

Miloslav Regner

Miloslav Regner: Přípravy jubilejní Barum Czech Rally Zlín pokračují

Rally Bohemia (CZE)

Rally Bohemia pokračuje v přípravách a nabídne i virtuální závodění

Rally Hustopeče (CZE)

Agrotec Petronas rally 2020 se neuskuteční

reklama

Doporučujeme

Traiva RallyCup - únor

Únorová Traiva RC v galerii Kuby Machálka

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud