Užijte si Vánoce 2022 s Barum Czech Rally Zlín!

Roman Ordelt, 9. prosince 2022, 19:20 Google+

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili prostřednictvím e-shopu kolekci vánočních dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce i adrenalinu a zároveň můžete potěšit nejednoho fandu motoristického sportu. Mílovými kroky se blíží Vánoce, což je ideálním časem pro obdarování svých blízkých a přátel tím, co je jejich srdci nejbližší. Pokud máte ve svém okolí někoho, komu v žilách koluje krev s příměsí benzínu, jste rozhodně na správném místě.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Barum Czech Rally Zlín (CZE)

Barum Czech Rally Zlín (CZE) | foto: Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Připravena je pro vás speciální vánoční nabídka v podobě dárkových poukazů (permanentka) pro jednu nebo dvě osoby na příští ročník barumky, který se pojede v termínu 18. – 20. srpna 2023. Nyní tyto vánoční poukazy pořídíte s výraznou slevou. Dodejme, že výměna poukazů bude probíhat od 1. srpna příštího roku v sekretariátu soutěže na Hornomlýnské ulici, dále v showroomu Slevíci.cz na ulici Dlouhá ve Zlíně a od 17. srpna poté na ředitelství rally v budově 21 v informačním středisku.

Do vánoční nabídky dále patří nástěnný kalendář Barum Czech Rally Zlín 2023, který vychází v omezeném počtu výtisků. Kalendář obsahuje 25 nádherných barevných fotografií na třinácti listech formátu A3  z letošního jednapadesátého ročníku barumky.

Nejjednodušší a patrně nejlepší variantou dárků jsou poukázky, kdy si obdarovaný přesně vybere zboží, případně jakou službu preferuje. Proto ve vánoční kolekci najdete dárkové poukázky na zboží v e-shopu www.visitrally.cz v hodnotě 500, 1 000 a 2 000 Kč, kterými můžete potěšit své blízké či kamarády. Platnost poukázky je vždy rok od zakoupení a není jej možné směnit za hotovost ani služby a zboží mimo e-shop. Mimořádný zážitek a adrenalin v sobě skrývá zejména let helikoptérou. Pokud si zakoupíte tento nezapomenutelný zážitek pro sebe nebo nejbližší, vychutnáte si z ptačí perspektivy v sobotu 19. srpna let nad rychlostní zkouškou Slušovice v čase průjezdů soutěžních vozidel.

Kromě speciální vánoční kolekce mohou fanoušci rally na e-shopu www.visitrally.cz v sekci merchandise zakoupit dále klasické propagační předměty Barum rally jako jsou trička, samolepky, šňůrky na krk, kšiltovky, čepice, batohy, ale i odznaky, kapesní nůž, knihu s názvem 50 let příběhů Barum Czech Rally Zlín a mnoho dalšího. Veškeré zboží je možné objednat online na e-shopu www.visitrally.cz.

Další informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na  sociálních sítích, oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

Vytisknout

Diskuze: Užijte si Vánoce 2022 s Barum Czech Rally Zlín!

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Sardinia (ITA)

Rally Italia Sardegna 2024 - foto

Rally Český Krumlov (CZE)

Rally Český Krumlov ve fotografii

Podorlická rally (CZE)

Podorlická rally - galerie

Kohn, Filip

Filip Kohn při prvním startu s Fabii RS Rally2 druhý ve Slovinsku

Jirovec, Jakub

Úspěšná premiéra Jakuba Jirovce s Yarisem Rally2

Kundlák, Jan

Krumlovská noc rozhodla

reklama

Doporučujeme

Mikuláš Rally (CZ)

Radek Jatel – přes příkopu do cíle Mikulášské rally

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud