K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Rozdílný přístup „Pasekářů“ v přípravě na Barum Czech Rally Zlín

Miroslav Vebr, 13. srpna 2017, 10:31 Google+

Zcela rozdílný přístup v přípravě na Barum rally zvolili „Pasekáři“. Zatímco Petr „Balvan“ Krajča cedil pot za volantem traktoru a kombajnu při žních na polích, Honza Houšť vzal přítelkyni a vyrazil chytat bronz na Kapverdy.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Pačejov (CZE)

Rally Pačejov (CZE) | foto: Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Svým způsobem to ale do sebe zapadá. Petr držel rytmus za volantem a Honza si čistil hlavu od posledního závodu, který společně odjeli v Pačejově. Z jihozápadu Čech odjížděla posádka z Želechovických pasek spokojena, neboť ovládla třídu 8. „Krásný závod na technických a rychlých zkouškách, který byl zakončený poháry za vítězství ve třídě. Takový závod se musí pochopitelně líbit každému jezdci. V průběhu předposledního sprintu sezony jsme neměli nejmenší problém s technikou nebo na trati a tak jsme si závod užívali. Byli bychom rádi, kdyby i ve stejném duchu pokračoval další závod, tedy Barum rally,“ vrátil se ještě myšlenkou k poslednímu startu Petr Krajča. Díky vítězství, ale také odstoupení největšího soupeře v boji o konečný titul ve třídě v rallysprintové sérii, Matěje Řeháka, si „pasekáři“ pojistili průběžné vedení ve třídě 8 a o jejich triumfu v této třídě je nemůže už nic letos připravit.

Nyní čeká na Petra s Honzou vrchol sezony v podobě Barum Czech Rally Zlín. „Velice moc se na domácí soutěž těšíme a to už hned z několika důvodů. Jednak má Barum rally velké jméno nejenom u nás, ale i v Evropě a do Zlína se sjede velmi zajímavé startovní pole. Dále je radost závodit na domácích tratích, když víte, že se na vás přijde podívat spousta kamarádů a přátel. Pochopitelně okolo erzet nebude chybět náš fan klub, jenž nás letos doprovázel na každé soutěži. A nakonec nesmím zapomenout ani na skvělou atmosféru, ve které se po tři dny závodí. Barum rally je prostě u nás fenomén a je radost být jejím účastníkem. Proto bych rád pozval všechny naše fanoušky, aby přijeli do Zlína a podpořili nás, ale i všechny posádky, které se postaví na start. Přijďte i za námi do servisu, rádi se podělíme o zážitky a pro sběratele fotografií i zapózujeme,“ pozval příznivce motoristického sportu do Zlína Honza Houšť. Petr s Honzou najdou skvělé servisní zázemí opět u „oranžovočerných“, tedy u Minařík racing, který se bude po dobu závodu starat o jejich Renault Clio Sport. Pokud je pro posádku servisní stan neměnný, u designu Renaultu dojde k nepatrným změnám, které si kluci speciálně pro Barum rally připravili. Novinky na autě nebudeme dopředu prozrazovat, stálí příznivci posádky je jistě rychle odhalí. Poodhalíme ovšem důvod, proč navštívit kluky v servisu. Pro malé budou připravené malé dárky a pro velké příznivce posádky pak nové podpisové karty. „S hlavním a naším významným partnerem se představíme na konci srpna na Zlínsku. Přijďte za námi, těšíme se na vás,“ lákají své fanoušky Petr s Honzou.

Google+ Vytisknout

Diskuze: Rozdílný přístup „Pasekářů“ v přípravě na Barum Czech Rally Zlín

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Traiva RallyCup - březen

Dominik Stříteský - rally mne hodně baví.

Rally Sardinia (ITA)

Wilson: Ogier boj o letošní titul ještě zdaleka neodepsal

M-Sport ve spolupráci s Fordem připravil novou aerodynamiku v zadní části pro Fiestu WRC

M-Sport testuje ve finských lesích novou aerodynamiku Fiesty WRC

Rally Bohemia (CZE)

Minařík racing na Rally Bohemia s poháry pro Dohnala i Krajču

Rally Bohemia (CZE)

KIT Racing vyšel na Bohemce na prázdno

Rally Bohemia (CZE)

Životní výsledek Sandry Pokorné na Rally Bohemia

Rally Bohemia (CZE)

Bohemka ve fotogalerii Honzy Duška

Rally Bohemia (CZE)

Bratři Szejové: soupeření na Bohemce v obrovské konkurenci

Rally Bohemia (CZE)

Jindřich Štolfa nečekaným vítězem Rally Bohemia Historic

Rally Bohemia (CZE)

Jan Kopecký zvítězil na Rally Bohemia pošesté v řadě

reklama
reklama

Doporučujeme

Lappi, Esapekka - Ferm, Janne

Lappi ještě nebude dost zralý na boj o titul v roce 2018, míní jeho kolega

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. M-Sport testuje ve finských lesích novou aerodynamiku Fiesty WRC

  2. Minařík racing na Rally Bohemia s poháry pro Dohnala i Krajču

  3. Dominik Stříteský - rally mne hodně baví.

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud