Chceš se podílet na Rally Bohemia?

Aleš Holakovský, 19. dubna 2019, 16:41 Google+

Na webu Rally Bohemia www.rallybohemia.cz je k dispozici online formulář pro zájemce z řad motoristických fanoušků i veřejnosti, kteří by měli zájem se na soutěži aktivně podílet.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Bohemia (CZE)

Rally Bohemia (CZE) | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Každá velká automobilová rally je událostí nejenom sportovní, ale i společenskou, protože se na její organizaci aktivně podílejí tisíce obyvatel z daného regionu. Pořadatelé nyní tímto formulářem chtějí ulehčit kontakt ke spolupráci jak novým zájemcům z řad motoristických a sportovních fanoušků, tak i z řad lidí, kteří se o rally třeba dosud výrazněji nezajímali, ale rádi by se podíleli na zajímavé a tradiční akci v jejich regionu.

„Rally Bohemia loni oslavila 45 let své existence a letos už jsme vykročili směrem k padesátému ročníku, což je pro nás pro všechny motivující a zároveň i zavazující. V případě těch nejstarších a nejtradičnějších soutěží, ke kterým mladoboleslavská Rally Bohemia již od roku 1974 patří, je pořadatelství při rally někdy už i rodinná tradice předávaná z generace na generaci. Nových spolupracovníků však není u soutěže tohoto rozsahu nikdy dost, takže si vážíme každého, kdo do toho půjde s námi,“ říká ředitel Rally Bohemia Petr Pavlát.

A jak to funguje? Na adrese www.rallybohemia.cz naleznete kontaktní formulář, který se Vás kromě Vašich základních údajů zeptá i na to, na kterých rychlostních zkouškách byste chtěli pořadatelskou funkci vykonávat. Na základě Vašeho zájmu můžete být následně osloveni některým z vedoucích rychlostní zkoušek, o které projevíte zájem. Ten s Vámi následně probere podrobnosti ohledně Vaší možné spolupráce na rally, sdělí termíny podrobného školení, které musí každý pořadatel absolvovat, podmínky spolupráce a podobně. Věříme, že pro některé z řad diváků a fanoušků může jít o zajímavou zkušenost jak organizace rally vlastně funguje a příležitost nahlédnout do tohoto sportu i z jiné strany než dosud. Jedná se z valné většiny o pořadatelské pozice traťových komisařů přímo u tratí rychlostních zkoušek, takže kromě finanční odměny si ze spolupráce zájemci odnesou i hezký sportovní zážitek. A samozřejmě, může jít i o vítaný přivýdělek během prázdnin pro studenty a v období dovolených pro ostatní. Určitě není nutné se obávat přílišné náročnosti funkce. Ta je sice zodpovědná, ale zároveň budou před akcí všichni pořadatelé jako vždy podrobně proškolení a ke každému exponovanému místu je sestaven podrobný bezpečnostní plán, který myslí na všechna možná rizika a stanovuje jasná pravidla. Každému novému pořadateli jsou také kdykoliv k dispozici jeho zkušenější kolegové a samozřejmě vedoucí rychlostní zkoušky, ať už během přípravných školení nebo během vlastní soutěže.  

Přímý odkaz na kontaktní formulář k vyplnění naleznete zde: http://www.rallybohemia.cz/2019/cs/Prihlaseni/Prihlaseni-poradatele.html 

Jeho vyplněním a odesláním pro Vás nevzniká žádný závazek vůči pořadateli závodu, vše je na následující dohodě dle zájmu a potřeb pořadatele i zájemce.  

Tradičním generálním partnerem 46. Rally Bohemia 2019 je automobilka ŠKODA AUTO.

Na sociálních sítích je Rally Bohemia k nalezení na těchto účtech:
Facebook: www.facebook.com/rallybohemia 
Youtube: www.youtube.com/user/RallyBohemia 
Instagram: www.instagram.com/rallybohemia 

Vytisknout

Diskuze: Chceš se podílet na Rally Bohemia?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Hustopeče (CZE)

Petr Lukašík: „Letošní sezóna je postavena na hlavu“

Rally Pačejov (CZE)

42. INVELT Rally Pačejov – uzávěrka přihlášek již tuto neděli!

Rally Vyškov (CZE)

Vyškov v galerii Kuby Machálka

Rally Vyškov (CZE)

Racing21: Šance na vyškovské body pohasla v úvodu soutěže

Rally Vyškov (CZE)

Králem Vyškova se stal Roman Odložilík

Rally Vyškov (CZE)

Vyškov: galerie Milana Procházky

reklama

Doporučujeme

Rally Vyškov (CZE)

Kůrovec přidělal vrásky na čele pořadatelům Rally Vyškov

Čtěte dále

Nejčtenější články

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud