Chceš se podílet na Rally Bohemia?

Aleš Holakovský, 19. dubna 2019, 16:41 Google+

Na webu Rally Bohemia www.rallybohemia.cz je k dispozici online formulář pro zájemce z řad motoristických fanoušků i veřejnosti, kteří by měli zájem se na soutěži aktivně podílet.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Rally Bohemia (CZE)

Rally Bohemia (CZE) | foto: Jan Dušek, RallyZone.cz

Sdílejte článek

Každá velká automobilová rally je událostí nejenom sportovní, ale i společenskou, protože se na její organizaci aktivně podílejí tisíce obyvatel z daného regionu. Pořadatelé nyní tímto formulářem chtějí ulehčit kontakt ke spolupráci jak novým zájemcům z řad motoristických a sportovních fanoušků, tak i z řad lidí, kteří se o rally třeba dosud výrazněji nezajímali, ale rádi by se podíleli na zajímavé a tradiční akci v jejich regionu.

„Rally Bohemia loni oslavila 45 let své existence a letos už jsme vykročili směrem k padesátému ročníku, což je pro nás pro všechny motivující a zároveň i zavazující. V případě těch nejstarších a nejtradičnějších soutěží, ke kterým mladoboleslavská Rally Bohemia již od roku 1974 patří, je pořadatelství při rally někdy už i rodinná tradice předávaná z generace na generaci. Nových spolupracovníků však není u soutěže tohoto rozsahu nikdy dost, takže si vážíme každého, kdo do toho půjde s námi,“ říká ředitel Rally Bohemia Petr Pavlát.

A jak to funguje? Na adrese www.rallybohemia.cz naleznete kontaktní formulář, který se Vás kromě Vašich základních údajů zeptá i na to, na kterých rychlostních zkouškách byste chtěli pořadatelskou funkci vykonávat. Na základě Vašeho zájmu můžete být následně osloveni některým z vedoucích rychlostní zkoušek, o které projevíte zájem. Ten s Vámi následně probere podrobnosti ohledně Vaší možné spolupráce na rally, sdělí termíny podrobného školení, které musí každý pořadatel absolvovat, podmínky spolupráce a podobně. Věříme, že pro některé z řad diváků a fanoušků může jít o zajímavou zkušenost jak organizace rally vlastně funguje a příležitost nahlédnout do tohoto sportu i z jiné strany než dosud. Jedná se z valné většiny o pořadatelské pozice traťových komisařů přímo u tratí rychlostních zkoušek, takže kromě finanční odměny si ze spolupráce zájemci odnesou i hezký sportovní zážitek. A samozřejmě, může jít i o vítaný přivýdělek během prázdnin pro studenty a v období dovolených pro ostatní. Určitě není nutné se obávat přílišné náročnosti funkce. Ta je sice zodpovědná, ale zároveň budou před akcí všichni pořadatelé jako vždy podrobně proškolení a ke každému exponovanému místu je sestaven podrobný bezpečnostní plán, který myslí na všechna možná rizika a stanovuje jasná pravidla. Každému novému pořadateli jsou také kdykoliv k dispozici jeho zkušenější kolegové a samozřejmě vedoucí rychlostní zkoušky, ať už během přípravných školení nebo během vlastní soutěže.  

Přímý odkaz na kontaktní formulář k vyplnění naleznete zde: http://www.rallybohemia.cz/2019/cs/Prihlaseni/Prihlaseni-poradatele.html 

Jeho vyplněním a odesláním pro Vás nevzniká žádný závazek vůči pořadateli závodu, vše je na následující dohodě dle zájmu a potřeb pořadatele i zájemce.  

Tradičním generálním partnerem 46. Rally Bohemia 2019 je automobilka ŠKODA AUTO.

Na sociálních sítích je Rally Bohemia k nalezení na těchto účtech:
Facebook: www.facebook.com/rallybohemia 
Youtube: www.youtube.com/user/RallyBohemia 
Instagram: www.instagram.com/rallybohemia 

Google+ Vytisknout

Diskuze: Chceš se podílet na Rally Bohemia?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Rally Příbram (CZE)

Letos bez Příbrami

Rally Český Krumlov (CZE)

Krumlov ve fotogalerii Kuby Machálka

Traiva RallyCup - květen

Zlato pro nováčka Kobielu, Cup zasáhla jarní únava

Rally Český Krumlov (CZE)

Kopecký při debutu s vozem Škoda Fabia R5 evo zvítězil

Rally Český Krumlov (CZE)

Štajf dodržel v Krumlově tradici pátého místa

Rally Český Krumlov (CZE)

Pech v Krumlově nedojel

reklama
reklama

Doporučujeme

Rally Vyškov (CZE)

Kůrovec přidělal vrásky na čele pořadatelům Rally Vyškov

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Letos bez Příbrami

  2. Zlato pro nováčka Kobielu, Cup zasáhla jarní únava

  3. Kopecký při debutu s vozem Škoda Fabia R5 evo zvítězil

  4. Štajf dodržel v Krumlově tradici pátého místa

  5. Pech v Krumlově nedojel

  6. Rally Bohemia v nové podobě zveřejnila Zvláštní ustanovení a otevřela přihlášky

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud